Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Відгуки туристів Bee Travel. Відгуки відпочинок, тури, готелі. Бі Тревел

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 
Поспішайте залишити заявку:

Доброго дня шановні туристи.

Відгуки про роботу туристичної компанії Бі Тревел. Вони написані реальними людьми і завжди в останніх можна уточнити деталі.

Прохання довіряти відгукам на тих ресурсах, на котрих можна перевірити їх достовірність і є контакти користувачів, які їх залишили. Кожен запит у нас фіксується.

Кожен з Вас може поскаржитися по будь-якому питання, для цього є відповідна форма, це допоможе вирішити проблему.

У нас немає не задоволених клієнтів, які відпочивали через Бі Тревел, але є незадоволені туристи, які залишали запит чи телефонували. І цьому є логічні пояснення, наведу основні:

- неможливо добре відпочити в Туреччині за 2500 грн, ми такого не продаєм :) !

- ми змушені кожному приділити час, тому Ваші заявки обробляються в порядку поступлення, особливо в сезон

- залишаючи лише е-mail, ми відсилаємо стандартні пропозиції, бо неможливо оцінити потреби туриста

- інше

 

 

Надіюсь на розуміння.

Дякую за увагу. Гарного всім відпочинку !  

 

 

 

 

відгуки туристів    На цій сторінці ми приймаємо будь-які відгуки туристів про відпочинок. Ваш відгук може зорієнтувати інших туристів і мандрівників дізнатися більше про те, що його може чекати на відпочинку, вибрати (або не вибрати) місце відпочинку чи туристичну фірму. Розповіді і відгуки туристів про курорти і готелі. Корисні поради. Відгуки про подорож по відомих місцях. Тут ви маєте нагоду писати про свої пригоди, залишити відгук про подорожі, відгуки про тури. 

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

    Без читання відгуків, які туристи залишають на сайтах компаній і різних форумах, важко уявити собі хорошу підготовку до майбутнього подорожі. Багатьом ці повідомлення допомогли обрати надійного туроператора, відповідний курорт і дали можливість уникнути неприємностей під час поїздок. Всім, хто готується до подорожей, відгуки допомагають дізнатися про види відпочинку, інфраструктуру і визначні пам'ятки в різних куточках землі. Люди, які купують тури, по відгуках про турфірму можуть використовувати для вибору агентства, яке піклується не тільки про реалізацію путівок, а й про гідний відпочинку своїх клієнтів, їх комфорт і задоволення вимог. Якщо ви повернулися з поїздки і не знаєте де залишити відгук, Бі Тревел пропонує зробити це безпосередньо на своєму сайті. Це дуже зручно, так як один мережевий ресурс дасть можливість потенційним клієнтам побачити не тільки пропозиції туристичної фірми, але і відгуки туристів Bee Travel. Всі пам'ятають, що краще вчитися на чужих помилках, тому негативні відгуки будуть корисні тим, хто не хоче чинити помилок під час відпочинку. Якщо ж ви провели незабутній відпочинок, відгуки про Bee Travel можна доповнювати розповідями про місця вашого перебування, вашими враженнями від курортів і готелів, в яких ви зупинялися. Приймаються також поради, які можуть стати в нагоді під час поїздки. Наприклад, який одяг краще взяти, де можна смачно і недорого поїсти, на що слід подивитися в першу чергу, де придбати сувеніри. Співробітники компанії сподіваються, що коментарі та повідомлення про турфірмі Бі Тревел будуть служити не тільки рекламою її діяльності, але й принесуть користь великому числу мандрівників.

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81