Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Відео Туніс. Відпочинок в Тунісі - відео. Готелів, курортів.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Туніс - пишіть нам вже зараз

   .

 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі варіанти тут

Відпочинок в Тунісі. Переглянути всі

путівки в туніс курорти туніса готелі туніса
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Туніс: відпочинок all inclusive

Система all inclusive, безсумнівно, підкорила серця більшості туристів. Це можливість уникнути додаткових витрат і повністю присвятити себе відпочинку. Система все включено представлена ​​і в готелях Тунісу. Практично на всіх курортах країни можна знайти такі готелі.
Компанія Бі Тревел пропонує прямі вильоти в Туніс зі Львова - тільки кращі напрямки і вигідні спецпропозиції для наших клієнтів.
Якість послуг в Тунісі безпосередньо залежить від рівня готелю. Можна знайти готелі з системою all inclusive ціна в яких більш ніж доступна. Готелі 2-3 зірок навряд чи приємно здивують сервісом, тут вам можуть запропонувати хіба що недорогий алкоголь і бюджетне харчування.
Чому саме Туніс?
Хороші умови для пляжного і активного відпочинку
Туніс - це в першу чергу східний колорит, галасливі базари, розкішні пляжі, затишні готелі. Всю цю красу ви можете побачити за невисоку вартість. Навіть у розпал сезону тут діють знижки та акції. Туніс називають також Африкою по-французьки. Основними курортами є Хаммамет, Сусс, Монастір, Махдія, острів Джерба.
Таємничість сходу
У Тунісі діють закони арабського світу, але вони досить ліберальні. Тут гармонійно співіснують справжня екзотика і європейська культура. Так, жінки мають рівні права з чоловіками. Чоловік не має права мати більше однієї дружини.
Колоритне місцеве населення
Корінними жителями Тунісу є бербери. У них прийнято прикрашати своє тіло численними татуюваннями. У Тунісі можна зустріти літніх дам, обличчя і тіло яких рясніють татуюваннями. Дівчата ж прикрашають своє тіло малюнками хною.
Пам'ятки
Тунісу дісталась багата спадщина після французької колонізації. У поєднанні з мавританськими традиціями ця країна зачаровує приїжджих екзотичними пейзажами і цілком розвиненою інфраструктурою.
Таласотерапія
Туніс пропонує своїм відвідувачам не тільки приємне, але і корисне проведення часу. Таласотерапія дозволяє в короткі терміни схуднути і помолодшати, як заявляють самі майстри.
Практично кожен готель в Тунісі має талассоцентр. Туристам пропонують корисні обгортання, а також різноманітні косметичні процедури, які мають принести не тільки ефект, але й райську насолоду.
Хочете відправитися в Туніс все включено в 2019 році або забронювати терміново путівку в Туніс? Гарячі тури і кращі готелі пропонує своїм клієнтам туристична компанія Бі Тревел.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81