Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Відео Хорватія. Відпочинок в Хорватії - відео. Готелі, курорти.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Хорватію - пишіть нам вже зараз

     .

 

Відпочинок в Хорватії. Переглянути всі

 Гарячі путівки і тури в Хорватію  всі варіанти тут

путівки в хорватію курорти хорватії готелі хорватії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Хорватія: незабутній відпочинок біля Адріатичного узбережжя

Напевно, не знайдеться людини, яка не любить подорожувати. Особливо якщо мова йде про Хорватії, адже це найчистіші пляжі Адріатики в оточенні скель і сосен.
Компанія Бі Тревел пропонує прямі вильоти в Хорватію зі Львова. Південна Далмація, Істрія - тільки кращі напрямки та ексклюзивні спецпропозиції для наших клієнтів! Туристична компанія Бі Тревел пропонує також вигідні тури і акції. Хорватія не залишить вас байдужими.
Що приваблює туристів з усього світу в Хорватії?
Первісна природа
Складно знайти другу таку країну з мальовничою, незайманою цивілізацією та природою в Центральній Європі. Тут ловлять кращі сорти омарів і устриць, на всьому Середземномор'ї.
Також в Хорватії виростають відомі маслинові гаї і виноградники. З місцевого винограду виготовляють ароматні вина Далмації. Істрія, в свою чергу, відома великою кількістю дичини, крім того, там дуже гарна природа.
Цікаві традиції і звичаї
Хорвати дуже дружній і відкритий народ, вечорами вони воліють відпочивати в затишних барах за келихом вина і хорошою розмовою. Не дивуйтеся, якщо місцеві жителі покличуть вас до себе додому після нетривалого знайомства.
У Хорватії особливою пошаною користуються музика і танці. Одним з найвідоміших національних танців хорватів є «коло». Він супроводжується грою кількох скрипок.
Комфортні готелі
Готелі в Хорватії мають стандартну 5-зіркову класифікацію. Більшість з них були побудовані ще з часів перебування Хорватії у складі Югославії. Інтер'єри на відміну від фасадів виглядають дуже навіть сучасно, вони були відреставровані на початку 2000-х. Також можна знайти пропозиції all inclusive, ціни в Хорватії досить демократичні.
Самобутня культура
У цій країні тісно переплелися культурні традиції Заходу і Сходу. Тут гармонійно співіснують традиції ісламу, католицизму, православ'я. У Хорватії можна побачити безліч пам'яток архітектури, які підтверджують культурну єдність країни.
З давніх часів держава розташовувалося між  різними цивілізаціями. Так, північна частина країни повинна була захищати від нападу з боку Туреччини, тут розташовано безліч фортець. Пазин і Загреб являють собою готичний стиль.
Бажаєте подивитися Хорватію за системою «все включено» в 2019 році або забронювати терміново путівку до Хорватії? Гарячі тури, вигідні пропозиції, все це пропонує туристична компанія Бі Тревел.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81