Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Відео Чехія. Відпочинок в Чехії - відео. Готелі, курорти.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Чехію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Чехію - пишіть нам вже зараз

    .  

 Гарячі путівки і тури в Чехію  всі варіанти тут

Відпочинок в Чехії. Переглянути всі

путівки в чехію курорти чехії готелі чехії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Чехія: з глибини землі

Невелика за своєю площею, розташована далеко від морів, Чехія - володіє рідкісним багатством. У її надрах розташовані численні джерела, мінеральні води яких мають дивовижні цілющі властивості. І хоча хімічний склад води на різних курортах різний, всі вони мають лікувальні властивості. На території Чехії найбільш часто можна зустріти такі мінеральні води: вуглекислі, сірчисті і сірководневі, сульфатні, хлористі, залізисті. Акція Чехія.
Серед джерел є також сильнодіючі, у воді яких міститься:
йод в Остравському регіоні,
фтор в районі Оломоуца,
радіоактивний радон-222 поблизу Карлових Вар.
Перші згадки про лікувальні властивості води Чехії відносять до далеких часів Римської імперії. Ще римські легіонери помітили, що якщо омити рани в численних гарячих джерелах, вони заживають швидше. А втома після купання в таких джерелах проходить практично миттєво. Спецпропозиції Чехія.
Славу найвідомішого курорту в Чехії, завоювали Карлові Вари. Може тому Карлові Вари довгі роки залишаються найвідвідуванішим курортом. З-під землі б'ють 13 питних джерел, з температурою води від 41 ° С до 73 ° С. Всі джерела мають свої імена. Найвідоміший- «Вржидло». Фонтан лікувальної води температурою 72 ° С досягає десятиметрової висоти. Інші 50 джерел Карлових Вар використовуються для бальнеологічних процедур. Для лікування використовують також торфові грязі та гіпертермальний газ. У Карлових Варах лікують захворювання травного тракту, порушення обміну речовин, цукровий діабет та інші серйозні захворювання. Дуже популярні також профілактичні, оздоровчі, загальнозміцнюючі курси. Терміново Чехія гарячі тури. Але Карлові Вари не просто лікування. Це курорт і життя його дуже різноманітне. Для гостей відкриті музеї, театри, галереї, казино. Не бувають безлюдними численні кафе, ресторани, бари, нічні клуби. Гості мають можливість поплавати в термальному басейні, пограти в гольф, проїхатись верхи. Ви можете забронювати номер в численних готелях. Система все включено Чехія. На ваш вибір - один з найстаріших готелів світу, «Гранд-готель Пупп», відомий з 1701 року, знову відкритий готель «Ульріка» та інші, які створять всі умови для вашого незабутнього відпочинку. All inclusive ціни.
Недалеко від Карлових Вар знаходиться курорт Маріанські Лазні, який багато хто називає найкрасивішим. У  його межах знаходиться близько 40, а в околицях близько 100 мінеральних джерел. Вода містить гідрокарбонати, магній, кальцій, залізо. Курорт знаменитий лікувальними грязями і специфічним газом «Маріїн газ». Для зцілення на курорт приїжджають люди з проблемами органів дихання, опорно-рухового апарату, порушенням обміну речовин.
Абсолютно унікальними властивостями володіють збагачені радоном води джерел курорту Яхимов, розташованого в Крушних горах. Тут лікують патології нервової системи, опорно-рухового апарату. Вода сприяє одужанню після отримання опіків, при запаленні м'яких тканин і суглобів, при артритах. Прямі вильоти в Чехію зі Львова.
Ми допоможемо Вам вибрати один з численних курортів за системою Все включено 2019 в Чехії.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81