Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Львів екскурсії, тури у Львів, відпочинок у Львові

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

    Відпочинок у Львові – це відпочинок в місті соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів. Тури до Львова - це подорож в місто з особливою атмосферою середньовічного міста. Львів – відпочинок в місті, в якому добре по-різному: одному, з компанією або з коханою людиною, місто, яке не набридає. У останні десятиліття особливо виріс інтерес туристів до прекрасного міста Львів, і особливо цікавлять його визначні пам'ятки. Адже визначні пам'ятки Львова завжди виділялися не тільки серед міст України, але і всієї центрально-східної Європи своєю неповторною красою, унікальністю, мозаїкою архітектурних стилів. Екскурсії по Львову і області.

Львів екскурсії тури у Львів відпочинок у Львові

 

   Автобусна екскурсія по Львову - чудова можливість ознайомитися з історичними пам'ятками, багатством і різноманіттям архітектурних стилів ХІ-XX ст.: церква Св. Єлизавети, Львівська Політехніка, катедральний собор Св. Юрія, Львівський Університет і безліч іншої цікавої архітектури. Багато екскурсій по Львову, які приготували для вас ми, включають Олеський замок, замок в Підгірцях і Золочівській замок, де зберігся Китайський палац - один з трьох в Європі. Відпочинок у Львові від Бі Тревел.

відпочинок у львові

замовити турЗавжди в наявності є набагато більше турів. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні екскурсії по Львову чи тури до Львову, Ви можете "Підібрати тур" і наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас найкращий відпочинок у Львові.

 Цікавлять інші тури чи екскурсії по Україні

 Львів пропонує безліч екскурсій, таких як:

-  оглядова екскурсія по Львову - перенесе вас у часи коли місто лише зароджувалось. Ця екскурсія  дозволить дізнатися Вам про безліч цікавих фактів виникнення та значення міста Львів

-  екскурсія по середньовiчному мiсту

-  екскурсія по князiвському Львову

-  храми Львова

 
 
 

-  парки Львова

-  легенди Львова 

-  екскурсія по замках Львiвщини 

-  Жовква, Крехiвський монастир

-  мистецтво й ремесла у Львовi 

-  легенди про каву

-  Крем'янец i Почаївська Лавра 

- Кам'янець-Подiльський i Хотин (замок)

та інші. 

Тури до Львова. Ціни - екскурсії у Львові.

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Замки Львівської області  

 Тури до Львова — це подорож в казкове місто яке пропонує безліж захоплюючих екскурсій завдяки яким ви зможете краще пізнати цей чудовий край. Ваш відпочинок у Львові буде наповнений лише самими позитивними враженнями, і Ви привезете з собою самі хороші спогади. 

 Купуючи тури до Львова  - ви зможете пройтись місцями по яких ходили імператори Австрії і королі Польщі. Відпочинок у Львові — це відпочинок в місті де виступав маестро Паганіні, в місто яке відвідували граф Каліостро та Джакомо Казанова. 

 Приїзджайте на відпочинок до Львова, і ми проведемо для вас екскурсії під час яких ви побачете Львів зовсім з іншої сторони. Адже Львів — це один з найгарніших міст України. Якщо Ви шанувальник хорошого відпочинку, старовинних замків та пам’яток архітектури, любете запашну каву — тури до Львова це те що Вам потрібно.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81