Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Шоп тур. Шопінг тури по містах Європи. Шоп тури в різні країни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

      Шоп-тури — один з найпопулярніших видів туризму. Спеціально для Вас ми розробили шоп-тур в Італію на будь-який смак від відвідин міланських стоків і фабрик до поїздок по ексклюзивним бутікам. Шопінг тури дають унікальну можливість поєднувати відпочинок з покупками.

шоп тур шоп тури в шопінг тури

 

    Основними країнами для проведення шопінга є ті, в яких представлений великий вибір якісного одягу, а митні правила достатньо ліберальні. В умовах глобальної кризи багато хто  полюбив їздити в шопінг тури до сусідньої Польщі. Вже четвертий рік підряд з 2 по 7 січня  в Каннах проводиться міжнародний Шопінг Фестиваль.

замовити турЗавжди в наявності є набагато більше шопінг турів. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібну подорож, Ви можете "Підібрати Тур" і наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для вас відпочинок та цікаві шоп тури.

 

Авіатури Відпочинок зимою Гірські лижі

 

Шопінг тури. Ціни на шоп тури.

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Поїздки за обновками - це верх мрій не тільки слабкої статі, але і чоловіків. Від таких подорожей задоволення отримують всі. Але, купити те, чого прагне душа у себе на батьківщині можливо не завжди. Саме для завзятих шопоголіків і звичайних покупців компанія Бі Тревел пропонує шоп тури за покупками до Європи і на інші континенти. Ці запаморочливі поїздки розраховані на похід по різноманітним магазинах і бутіках за кордоном. Завдяки таким подорожам можна придбати бажані речі без додаткових накруток, в які входить вартість транспортування, попередніх замовлень і переплат. Виїзд зі Львова до Мілана дозволить побувати в дизайнерських бутиках, в яких можна ознайомитися з самими останніми модними трендами. У Мадриді на популярному блошиному ринку можна придбати неповторні і унікальні товари. А найбільш вишукані на Землі прикраси чекають своїх майбутніх власників на Золотому ринку Дубая. Але шопінг тури надають чудову можливість не тільки купити нові наряди, предмети побуту та аксесуари, а й помилуватися всесвітньо відомими пам'ятками. Крім того, у вас з'явиться можливість знайти таких же, як і ви любителів витратити гроші і разом з ними їздити за покупками по всій Європі. Тури для шопінгу дозволяють привезти з-за кордону багато чудових подарунків своїм рідним людям. Також завдяки таким поїздкам можна організувати в своїй країні досить непоганий бізнес. Найчастіше тури розраховані на кілька діб. Два дні зазвичай відводиться на екскурсії, прогулянки та розваги. Решта ж дні передбачені для відвідувань торговельних центрів, магазинів, ринків і бутиків. Здійснюються подібні подорожі автобусом зі Львова та є неймовірно вигідними для вітчизняних споживачів. 

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81