Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Відпочинок в Таїланді відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

  Таїланд, хоч і не є надто великою країною, однак в ньому є, чому здивуватися і чим захопитися. Саме через це, величезна кількість туристів з України хочуть знати, скільки коштує відпочинок в цьому краї, щоб і собі влаштувати королівську відпустку. Однак будь-яка людина, що бажає організувати собі відпочинок в Таїланді, відгуки про нього вивчає найретельнішим чином.

Так, мандрівники, яким вже пощастило побувати в Азії, залишають свої відгуки в найбільш популярних соцмережах, такими вважаються Instagram і Facebook. Якщо довіритись цим коментарям, то кращим курортом для проведення канікул вважається Паттайя, що представляє собою найбільш популярне місце в країні. Це місто виросло на одному з берегів Сіамської затоки. Інша назва населеного пункту - Місто гріхів. Для мандрівників спокусою є go-go бари, шоу трансвеститів, нічні дискотеки та інші розваги.
Згідно відгуків українців, що відвідали Таїланд, ще одним чудовим місцем для відпочинку є острів Пхукет. Він схожий на гігантських розмірів гору зеленого кольору, що піднімається з океанських глибин. Популярність Пхукет принесли його затишні пляжі, мальовничі бухти і коралові рифи, а також чисте море і повсюдні скелі.
Сезони в Таїланді різноманітні, як і сама природа. Тут виділяють туристичний, високий і низький сезони. Для кожного з них характерні свої особливості. Так, туристичний сезон починається в жовтні і триває до кінця зими. У цей час більшість курортів Європи закриті, а тому Таїланд є, мало чи не останнє місце, де відпочити можна з повним комфортом.
З кінця жовтня стартує і високий сезон, який закінчується на початку травня. Знову ж в Європі відпочивати в цей період практично неможливо, а ось м'який і теплий азіатський клімат завжди радий порадувати туристів.
З травня і до жовтня триває низький сезон, який характеризується тим, що число мандрівників ставє мінімальне. Знижується і вартість туристичних турів, а тому Таїланд стає більш доступним.
Перед поїздкою в Сіам варто прочитати рекомендації, наведені у відгуках. Адже поради ніколи не бувають зайвими і часто допомагають запобігти неприємності. Так, тайці не люблять, коли на них кричать або підвищують голос. А якщо ви вирішите забратися на одну з численних статуй Будди, щоб сфотографувати, то це вважатимуть, м'яко кажучи, ознакою поганого тону.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81