Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Чи потрібна віза в Туніс. Безвізовий режим

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

  Туніська Республіка є найбільш бажаною країною для проведення пляжного відпочинку. Сюди прагнуть потрапити багато жителів України, оскільки крім відмінного сервісу держава надає і повну безпеку. Будучи державою з низьким показником злочинності, Туніс вважається бездоганним місцем для відпочинку. Однак, перш, ніж пакувати валізи, люди задаються цілком нормальним питанням про те, чи необхідна віза для відвідин цієї країни.

Відповідь на це питання змусить посміхнутися щасливих володарів путівки, оскільки оформляти в посольстві візу в Туніс не потрібно. Якщо ви зібралися тільки на відпочинок, а не на роботу, навчання або ділову зустріч, то купувати відповідний дозвіл немає необхідності.
Відправитися в Туніс без візи можна лише туристам. Однак після прибуття в аеропорт отримати її все-таки доведеться. Побувати в країні по купленому туристичного туру куди простіше, ніж при індивідуальному приватному турне, але як не крути без туристичної візи в Туніс не обійтися.
Прилетівши в Республіку в складі тургрупи, в аеропорту вам в паспорт відразу ж поставлять необхідний штамп, візу. Від вас же попросять пред'явити квитки на зворотну дорогу і ваучер від туристичної компанії. Ці документи підтвердять те, що ви прилетіли в країну виключно з туристичними намірами.
Без візи, оформленої заздалегідь, на території Тунісу можна перебувати лише 30 днів. Все вищесказане дозволяє говорити про те, що для туристів з України оголосив Туніс безвізовий режим. Правда, повністю таким його вважати не можна, оскільки в'їзний штамп все-таки доведеться поставити, але необхідність у паперовій тяганині відпадає. А це не може не порадувати тих, хто зібрався відпочити або придбав гарячу путівку і не має часу збирати різні довідки.
Відпочинок в Тунісі без візи, як було вже сказано, можливий лише в тому випадку, якщо ви відправляєтеся на нього разом з групою. Якщо ж ви вирішили відвідати державу в приватному порядку, то подбати про дозвіл на в'їзд в державу слід заздалегідь. Щоб отримати потрібний документ, необхідно відправиться в консульство країни, де вам і нададуть перелік необхідних паперів для оформлення документа.
Може бути, через кілька років українцям і буде надано повністю безвізовий режим з Тунісом, однак зараз необхідно хоч вже і в самій країні, але поставити в паспорт відповідну печатку.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81