Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Відпочинок в ОАЕ відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

  Ще зовсім недавно територія, на якій сьогодні розташовуються фантастично красиві Об'єднані Арабські Емірати, була млявою пустелею. Нині ж це райський куточок, побувати в якому мріє не одна людина. Про відпочинок в ОАЕ відгуки туристи залишають неймовірно красиві, такі ж, як і сама країна. Мандрівники кажуть, що це той курорт, на який хочеться повертатися знову і знову.

Більшість туристів відзначають пишність Шарджа, культурної столиці Еміратів. Вони кажуть, що пам'ятники культури тут розташовані практично на кожному кроці. Дуже подобатися мандрівникам і місто Рас-ель-Хайма, що пропонує гостям м'який клімат, незаймані, неймовірно чисті пляжі і неймовірної краси гори.
Для відпочинку в цій арабській країні є кілька сезонів. Відгуки туристів говорять про те, що туристичний сезон в ОАЕ (триває протягом квітня-жовтня) знаменується величезною кількістю сонячних днів і теплою водою, температура якої не опускається нижче +20 градусів.
З початку жовтня і до кінця квітня триває високий сезон в ОАЕ, коли найкращим періодом для відпочинку на пляжах є два останніх місяці осені і два перших місяці весни. Знаходиться на пляжах в зимовий час не так комфортно, як в інші пори року. Якщо ж на відпустку випадає саме на зиму, то рекомендується помандрувати на курорт Фуджейра, на якому гарантується більш комфортна, ніж в інших Еміратах метеорологічна обстановка, оскільки даний емірат розташовується на березі Оманської затоки.
Туристи, яким вже пощастило побувати в Арабських Еміратах, можуть дати мандрівникам котрі ще не відвідували цю країну деякі рекомендації. Так, вони рекомендують звертати більшу  увагу на свій одяг: лікті і коліна слід закривати, особливо якщо Ви бажаєте покинути територію готелю. Ходити в пляжних туалетах дозволено виключно на пляжі.
Якщо Турист знаходиться в ОАЕ в період Рамадану, то йому забороняється до заходу сонця на людях, курити, пити і навіть жувати жувальну гумку. Ці поради та відгуки допоможуть відчувати себе в країні комфортно і уникнути неприємностей.
Часто на форумах, в соціальних мережах Instagram і Facebook користувачі задають питання про те, скільки коштує подорож в Об'єднані Арабські Емірати. В цьому році відвідування країни в туристичний сезон обійдеться в 500 доларів (з перельотом). За ці гроші відпочиваючим будуть запропоновані всі умови в чотиризірковому готелі.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81