Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Самостійно в ОАЕ без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

  Відпочинок в Об'єднаних Арабських Еміратах - це мрія багатьох людей. Звичайно, ж, найкращий спосіб здійснити свою мрію - придбати туристичну путівку. Але путівка не завжди виправдовує надії мандрівників. У такому випадку рекомендується організувати вояж самостійно.

Організація турів в ОАЕ без посередників має на увазі самостійне оформлення візи. Для отримання необхідного документа потрібно заповнити на сайті посольства відповідну заявку і відправити її в консульство. Якщо прізвище туриста не числиться в чорному списку, він своєчасно сплатив мито, подав заяву за місяць до планованого подорожі, то йому обов'язково оформлять візу протягом двох-п'яти робочих днів.
Якщо поїздка передбачається без дітей, то ніяких проблем не буде. Ну а в разі присутності дитини, особливо чоловічої статі, необхідно простежити за тим, щоб він був прописаний в батьківській візі (в документі слід вказати всіх дітей, які подорожують разом з вами).
Як тільки всі формальності будуть улагоджені, можна вирушати в подорож. Скориставшись послугами турфірми, вам не потрібно буде турбуватися з приводу харчування і проживання. Займаючись організацією відпустки в Об'єднаних Арабських Еміратах самостійно, про цей пункт необхідно подумати заздалегідь. Адже відправлятися в тур без проживання дуже ризиковано. У чужій країні через це можуть виникнути серйозні проблеми. Так, на час перебування в Еміратах можна орендувати мебльовані апартаменти або номер в готелі. За допомогою інтернету можна також заздалегідь забронювати і навіть оплатити житло. Нерідко туристи з метою економії вибирають готелі без харчування, вважаючи за краще купувати продукти і готові страви на ринках, в кафешках і магазинах.
Прибувши в Емірати, вам обов'язково знадобиться транспорт для вивчення місцевих пам'яток і пересування по місту, обраному для відпочинку. В ОАЕ без проблем можна взяти на прокат автомобіль. Для цього необхідно ще перебуваючи в своїй країні оформити водійське посвідчення міжнародного зразка. Маючи такий документ, проблем з орендою машини не виникне.
Всі ці рекомендації допоможуть організувати самостійний відпочинок в Арабських Еміратах за вищим класом і з повним комфортом і відповідно не залишитися без проживання та без харчування.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81