Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Відпочинок в Хорватії відгуки. facebook + instagram

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Про відпочинок в Хорватії відгуки мандрівники залишають найкращі. Кажуть, що тільки в перший раз сюди потрапляють випадково, а ось в кожен наступний раз сюди їдуть навмисно, адже не закохатися в цю країну неможливо. Як і в будь-якому іншому місці, відпустка тут має свої особливості, знати які обов'язково кожній людині, яка бажає провести його на березі Адріатичного моря. Наші поради та рекомендації допоможуть вам провести незабутній час в хорватській землі.

Що є в Хорватії? Морські та гірські курорти, бальнеологічні здравниці, дайв-центри, СПА-центри, природні парки, архітектурні шедеври різних епох, культурні події та свята.
Коли починається і закінчується сезон в Хорватії? Відкривається він в травні, триває все літо (червень, липень, серпень) і практично всю осінь (вересень, жовтень, початок листопада). Оптимальним часом для туру вважається весна та рання осінь, оксамитовий сезон починається в кінці серпня. Це про морських курортах, на гірськолижні бази можна приїжджати в листопаді, взимку (грудні, січні, лютому) і навесні (в березні, квітні і травні). Таким чином, сюди можна їхати в будь-яку пору року.
Готелі. Більшість закладів мають три зірки і твердо відповідають даному рівню. Дуже мало в країні четвірок і п'ятірок і вони відносяться до відомих мереж. Найвищі ціни на розміщення в Загребі і Дубровнику. Номери стандартні, прості, не всі обладнані кліматичною технікою.
Пляжі. Користувачі facebook, instagram і інших соціальних мереж, що побували в Хорватії, підтвердять, що всі пляжі країни є безкоштовними. В регіоні Істрія вони кам'янисті, скелясті, бетонні, посипані галькою. У Південній Далмації є все розмаїття пляжів - з піском, галькою, бетонною основою. Кращим вважається узбережжі Середньої Далмації з покриттям дрібною галькою і сосновими лісами майже у кромки води. Деякі пляжі цього регіону (наприклад, Брач) відзначені «Блакитним прапором».
Скільки коштує відпустка в Хорватії? Все залежить від часу поїздки, обраного курорту і готелю, умов проживання, харчування. Найдешевше в Істрії, дорожче - в Дубровнику в розпал сезону. В цілому на двох мандрівників на тиждень знадобиться близько 1500-2000 євро, але можна заощадити при покупці палаючої путівки.
Відправляйтеся в цю неповторну країну і залишайте про відпочинок в Хорватії відгуки свої власні.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81