Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Для українців. Готелі Єгипту без росіян.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Складно уявити собі Єгипет без російських туристів - вони тут відпочивають постійно з кількох причин. Близькість країни - це раз, тепло і сонце цілий рік - це два, низькі ціни - це три, широкий вибір розваг - це чотири. З цих причин відпочинок в Країні фараонів цікавий і українцям, які також активно купують путівки сюди. Але на увазі останніх подій в Україні наші співгромадяни не хочуть перебувати поблизу від туристів з РФ. Все частіше в турагентсва звертаються клієнти з питаннями як і де відпочити «без росіян». І хоча завдання досить непросте, все ж можна знайти місця і готелі Єгипту для українців.

В першу чергу варто розібратися з тим, де мало представників даної національності. Варто виключити улюблені відпочиваючими курорти Хургаду або Шарм-ель-Шейх. Ці міста створені спеціально для туристів: тут велика кількість готелів на будь-який смак, пляжний сезон ніколи не закінчується, можна купатися, пірнати з аквалангом, досліджувати пам'ятки. Тури в Південний Синай примітні ще й тим, що для його відвідування не потрібно платити за візу, яка дозволяє перебувати в Єгипті до 15 днів і ставиться вона в аеропорту після прибуття.
Але відпочинок в Єгипті для українців в цьому регіоні також можливий. В інших курортних містах Південного Синая, менш відомих і улюблених туристами, ризик зустріти росіянина в рази нижче. Ось лише кілька з них.
• Заафарана - молоде містечко на півдорозі з Хургаду в стольний Каїр, улюблене місце відпочинку єгиптян. Готельні комплекси комфортні і повністю обладнані, сезон тут триває цілий рік. Підходить для людей активних і мобільних, які цінують затишок, тишу і спокій.
• Готелі Єгипту без росіян також є в Ель Кусейрі, який знаменитий своїми пляжами з дрібним піском, блакитним берегом і рифами з кораловими. Ідеальний час для відпустки тут - з вересня по грудень.
• Кращими готелями Єгипту для українців славиться Макаді Бей - мережа закладів в 25 км від Хургади. Курорт славиться найчистішими піщаними пляжами, красивими кораловими рифами і дивовижними ландшафтами. Місто хороше для сімейного відпочинку.
• Дахаб - містечко з кам'янистими пляжами, підводними рифами, сучасними готелями і бюджетними кемпінгами.
Тепер читач знає, як і де відпочити «без росіян», але ще більший вибір місць запропонує туристична компанія Бі Тревел, яка знає, як організувати українцям ідеальний відпустку.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81