Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Самостійно в Єгипет без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Єгипет - це країна, де все налаштовує на безтурботний відпочинок на березі бірюзового моря. Тут є першокласні курорти, розваги на будь-який смак і насичена екскурсійна програма. Тури на береги Нілу затребувані круглий рік, адже курортний сезон тут не закінчується ніколи. Багато хто мріє побувати там, але не всі хочуть звертатися за допомогою до туристичного агентства. Їх цікавить, чи можна поїхати в Єгипет без посередників, організувавши подорож самостійно?

В принципі, як і в будь-яку іншу точку земної кулі, в Єгипет без посередників відправитися можна. Однак якщо це перша ваша самостійна поїздка потрібно бути дуже уважним до деталей і краще відправитися в неї без дітей.
Складових поїздки кілька:
• переліт;
• житло;
• харчування;
• візове питання.
Набагато простіше і надійніше звернутися за допомогою до турфірми, яка має багато варіантів путівок, досвід роботи і бере на себе практично всі організаційні моменти - від броні готелів до трансферу до нього по прильоту. Вартість послуг компанії при цьому підвищує ціну відпочинку в цілому, тому багато мандрівників воліють позбутися від них. Але чи є сенс? Однозначно такий вояж буде більш цікавим для вас, не шаблонним, так як ви самі визначаєте маршрут і програму. Але дешевше він вийде не завжди.
Віза до Єгипту оформляється заздалегідь у консульстві, в деяких аеропортах (регіону Південний Синай) її видають на місці, але вона не дає право вільно переміщатися по країні. Це врахувати потрібно обов'язково при плануванні розважальної і екскурсійної програми.
В інтернеті існують сервіси, які дозволяють купити квитки на літак на потрібні дати, часто авіакомпанії знижують ціни при ранньому бронюванні, лоукост пропонують акції та знижки. Туроператори ж бронюють місця оптом, замовляють чартерні рейси, які виходять дешевше за рахунок масштабів. Те ж саме можна сказати і про оренду житла. Тому розглянути варто різні варіанти - без проживання, без перельоту, без харчування, все включено. Не можна забувати і про гарячі путівки, акції та знижки, які час від часу пропонують туристичні фірми. Іноді така пропозиція буває більш вигідним, ніж путівка без проживання або без харчування.
Так що при бажанні відправитися в Єгипет без допомоги професіоналів, варто добре порахувати, що вигідніше і безпечніше.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81