Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Акції та знижки в Болгарію. Ціни до - 35%

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Завдяки всіляким акціям, знижкам Болгарія стає доступною мандрівникам з обмеженими фінансовими можливостями. Ця країна, розташована на Балканському півострові, є відмінним місцем для відпочинку - активного, пасивного, оздоровчого, екскурсійного.

На тури до Болгарії попит спостерігається завжди. У літню пору більшість мандрівників подорожують на морське узбережжя. Галасливі і веселі курорти з доступними цінами Золоті Піски, Сонячний Берег залучають молодь, дружні компанії, студентів. Албена, Еленіте, Дюни, Святий Костянтин та Єлена мають славу сімейних курортів, місць для відпочинку з дітьми. Розкішний Несебр припаде до душі самим вимогливим і забезпеченим туристам. На чорноморське узбережжя оптимально приїжджати з червня по вересень - в цей час гарантовано буде стояти гарна, тепла погода, а вода прогрівається до комфортного рівня.
Все більше людей зі Львова обирають зимовий відпочинок в Болгарії. Гірськолижні бази в Рильських горах (1,5 години їзди від Софії) можуть похвалитися трасами різної складності. Це Боровець, Панчіще, Семково, Малевіца. Поблизу деяких зимових курортів (Пампорово, Саппарева-Баня) розташовуються оздоровчі санаторії (бальнеологічні, термальні). Найдовше триває сезон катання в Банско, а гірський масив Вітоша розташований біля самої Софії.
Також в країні можна оглядати визначні пам'ятки - архітектурні шедеври древньої столиці, жвавій Варни, унікального Бургаса, багатолюдного Пловдива, природні чудеса - Долину троянд, Кам'яний ліс, Варненське озеро, озера Бургаса, печери і гроти. Гарячі пропозиції в Болгарію допоможуть познайомитися з країною при невеликих фінансових витратах.
Українські турагентства пропонують різні тури в Болгарію - в різні курорти і готелі, з харчуванням і без нього, з різними варіантами трансферу (автобусне, залізничне, повітряне сполучення). Різні акції, знижки в Болгарію дозволять заощадити і провести свою відпустку на найвищому рівні при мінімальних фінансових вкладеннях. Також вигідно проводити раннє бронювання путівок або скористатися гарячими пропозиціями в Болгарію, які також часто пропонуються туристичними компаніями. Звертайтеся в турагентство Бі Тревел, де для вас підберуть оптимальний варіант подорожі в будь яку пору року.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81