Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Для українців. Готелі Болгарії без росіян.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Болгарія - країна, яка має добре розвинений туристичний сектор і помірні ціни, чим сильно приваблює українських громадян. Це раніше в країні, яка належить до соціалістичного табору, все нагадувало про нього. Але тепер в ній побудовані сучасні готелі, в яких гостей чекає першокласний сервіс.

Готелі Болгарії для українців - це те місце, де можна добре провести відпочинок навіть при обмеженому бюджеті. Сьогодні більшість наших співвітчизників при купівлі путівки запитують про місця, де мало туристів з РФ. З причини останніх подій в Україні це питання цілком актуальне - ніхто не хоче проводити час по сусідству з представниками даної національності. Так що пропонують готелі Болгарії для українців?
У країні є чимало закладів різного рівня зірковості, але їхні послуги найчастіше перевищують заявлений рівень. Двозіркових готелі Болгарії без росіян запропонують гостям дах над головою, нічліг і гарячу воду - мінімальний набір, який підійде не занадто вимогливим мандрівникам. Багато таких готелів знайдеться в Дюне і Еленіте.
Тризіркові готелі найчастіше бюджетні, сімейного типу. При невисоких цінах постояльці можуть розраховувати на смачну, практично домашню їжу і теплий прийом. Це невеликі заклади - не більше сотні номерів, але в них немає нічого особливого. Тури сюди підійдуть закоханим парам і мандрівникам, які шукають спокій і тишу і тим, хто шукає, як і де відпочити «без росіян».
Якщо турист шукає, як і де відпочити «без росіян», то йому варто звернути увагу на готелі рівня 4-5 зірок. Більшість чотиризіркових закладів нічим не поступаються п'ятизірковим, мають закриту територію, пляж, аквапарк, власні зони.
При плануванні відпочинку в Болгарії без російських туристів, можна звернути увагу на наступні заклади:
• «Котва» - бюджетна готель рівня три зірки в 250 м від моря в м Сонячний берег зі стандартними номерами і апартаментами. Гарне місце для сімейного та молодіжного відпочинку.
• «Атріум» 4 * в Еленіте - заклад на першій лінії від моря з піщаним пляжем (вхід, лежаки безкоштовні), аквапарком, басейном та іншими вигодами. Розміщення пропонується в апартаментах і двомісних номерах.
• «Марина Роял Палас» 5 * в м Дюни - величезний комплекс на березі Чорного моря поблизу зеленого парку. Номери - стандартні, сьюти, junior сьютов.
Недорогий і якісний відпочинок в Болгарії для українців можливий в будь-яку пору року.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81