Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Самостійно в Болгарію без турфірм. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Болгарія - країна, куди багато українців відправляються на відпочинок. У літню пору вони вибирають приморські курорти з пляжами, які відзначені Блакитним прапором (Албена, Св. Костянтин і Олена, Сонячний Берег). Взимку дуже популярні тури на гірськолижні бази Банско, Вітоша, Боровця, Пампорово. У будь-яку пору року можна відвідувати бальнеологічні здравниці і санаторії (Помор'я, Санданскі, Велінград).

При бажанні відвідати Болгарію найпростіше звернутися в туристичне агентство. Воно підбере для мандрівників оптимальний тур, забронює готель, владнає всі нюанси для отримання візи, якщо вона необхідна. Але цілком можна організувати подорож самостійно і заощадити на цьому. Правда, годиться такий варіант тільки для досвідчених туристів, які вміють організувати своє дозвілля, знайти житло і харчування, порозумітися з місцевими. Якщо такий досвід відсутній, то краще звернутися за допомогою до турфірми. Можна частину організаційних питань перекласти на неї, а частиною зайнятися самим. Наприклад, купити тур без проживання або без харчування - таке теж можливо.
Вирушаючи до Болгарії без посередників, варто врахувати кілька моментів.
1. Продумати, чим будете добиратися до Болгарії: літак доставить за 1,5-2 години (прямі рейси ), автобусом, машиною або поїздом довше. При використанні громадського транспорту варто заздалегідь забронювати квитки (туди і назад), для власного автотранспорту оформляється страховка.
2. Оформити на всіх членів сім'ї медичну страховку.
3. Підшукати житло (готель, хостел, апартаменти, віллу, квартиру). Краще заздалегідь забронювати номер, вирушати в дорогу без проживання не варто, оскільки відпочинок дикунами не вітається - мандрівника можуть прийняти за неплатоспроможного.
4. Отримати візу (якщо у туристів звичайний, а не біометричний паспорт). Процедура досить проста і пакет документів для звернення в консульство знадобитися мінімальний. Але співробітники митниці можуть зажадати і інші папери (зворотні квитки, бронь житла, підтвердження наявності грошових коштів).
Плануючи візит до Болгарії без посередників, цілком можна купувати тур без харчування. У країні дуже багато закладів харчування, розрахованих на різні фінансові можливості, більшість з яких утримують помірні ціни, в магазинах завжди можна знайти звичні продукти. Так що сюди можна вирушати самостійно і без дітей, і з ними.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81