Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Акції та знижки в Туреччину. Ціни до - 35%

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

 

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

 Попит на тури до Туреччини завжди величезний. Ця країна немов створена для відпочинку - пляжного, гірськолижного, оздоровчого, екскурсійного. Цілий рік мандрівники зі Львова відправляються сюди в пошуках релаксу і яскравих вражень. Найбільше бажаючих відвідати країну влітку, коли можна купатися в морі і засмагати на пляжі. Але в решту часу потік туристів також не зменшується, адже коли закінчується літній курортний сезон готелі істотно знижують ціни на свої послуги.

Завдяки акціям, знижкам Туреччину можуть відвідати туристи навіть із середнім рівнем доходів. Пляжі країни  не потребують реклами. До послуг відпочиваючих обладнані узбережжя:
• Чорного моря (Стамбул, Синоп, Різе, Самсун, Трабзон) з піском і гірським оточенням;
• Мармурового моря (Прінцеви острова, Мармара, Ердек, Тюркели) з золотистим піском;
• Середземного моря (Белек, Сіде, Анталья, Кемер) з різним покриттям;
• Егейського моря (Кушадаси, Бодрум, Фетхіє, Мармарис), покриті галькою.
Курорти Чорного і Мармурового морів не так відомі туристам, як міста на берегах Середземного і Егейського, куди пропонується більшість гарячих пропозицій до Туреччини. Але саме тут вважають за краще відпочивати місцеві жителі, адже тут не так спекотно, як на півдні, а ландшафти не менш мальовничі.
Вигідні акції, знижки до Туреччини можна зловити і взимку, коли можна покататися на лижах або зайнятися іншими зимовими видами спорту. З середини грудня по середину березня триває гірськолижний сезон в Улудазі, Паландокені, Сарикамиш, Карталкаї та інших базах. Тут також є готелі на різні фінансові можливості і траси будь-якої складності, в тому числі і спеціальні дитячі зони. Вартість відпочинку тут в рази нижче поїздки в Альпи, але за якістю різниці фактично немає.
Гарячі пропозиції в Туреччину, зокрема, в Яловий, Кангал, Паммуккале будуть цікаві людям, охочим оздоровитися і підлікуватися. Коли закінчується високий сезон на морських курортах, в країну приїжджають любителі насиченої екскурсійної програми і вигідного шопінгу. Перші спрямовуються в Стамбул, де обов'язково оглядають Айя-Софію, Топкапи, Блакитну мечеть, Босфорський міст, а ще - в Каппадокію, Бодрум, Трою, Ефес. У цей час ціни на розміщення в готелях  низькі, а сервіс залишається як і раніше бездоганним.
Туреччина - країна, яку можна відвідувати цілий рік і де відпустку стане дійсно незабутньою.


Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81