Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Ціни на відпочинок на Кіпрі. Тури на Кіпр ціни. Гарячі путівки

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури на Кіпр по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів на Кіпр. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на Кіпр, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на Кіпрі. 

 Гарячі путівки і тури на Кіпр  всі пропозиції

Відпочинок на Кіпрі. Переглянути всі

путівки на кіпр курорти кіпру готелі кіпру
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Острівна держава Кіпр, омивана водами Середземного моря, де в міфологічні часи народилася з піни морської богиня Афродіта, нині інтенсивно розвиває туристичну індустрію, яка є основною статтею прибутків національного бюджету республіки. Мандрівники з різних країн світу вибирають відпочинок на Кіпрі, ціни на який можуть приємно здивувати. Багато туристичних компаній пропонують путівки на Кіпр ціни на які залежать від місця перебування на острові. Бувалі туристи, особливо відпочиваючі з дітьми, плануючи свій відпочинок, заздалегідь дізнаються в туристичних агентствах ціни на путівки на Кіпр, щоб вибрати курортну зону, яка відповідатиме не лише побажанням, але й фінансовим можливостям. Як правило, молодь, що відпочиває шумними компаніями, цікавлять ціни на гарячі путівки, Кіпр в тісній співпраці з компаніями різних країн, надає можливість відпочити на середземноморському узбережжі по «гарячих» пропозиціях.
 
Цінова політика туроператорів побудована на наданні якісного і безпечного відпочинку, тому ціни на тури на Кіпр включають авіапереліт в обидві сторони, зустріч і супровід до місця перебування на острові, проживання в готелі, харчування і медичну страховку. Відпочити на острові можна на будь-який смак, від пасивного пляжного відпочинку, до активних екскурсійних програм на сусідні острови, тому ціни на відпочинок на Кіпрі відрізняються, залежно від вибраного туристом проведення часу. 

При бронюванні заявки на готель, необхідно врахувати, що перед вильотом на Кіпр, треба отримати візу в Консульстві Кіпру. Деякі турагентства приймають за куплені путівки будь-які форми оплати, зручні клієнтові. Дорогі тури на Кіпр, ціни на які не відрізняються своєю демократичністю, туристичні компанії пропонують оформити в кредит, щоб туристи мали можливість легко і якісно відпочити на морському узбережжі Кіпру. 

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81