Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

літаком зі Львова на Кіпр

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Кіпр по праву вважається туристичним раєм. Неповторні пейзажі, різноманітність ландшафтів і оригінальність кухні не залишить Вас байдужим. Звертаючись до турфірм або самостійно обираючи місце для відпочинку, враховуйте особливості курорту. В різних містечках надають різні послуги. На сімейному відпочинку з дітьми спеціалізуються Ларнаки і Протарас. А провінційне місто Пафос зовсім не орієнтоване на дитячий відпочинок. Троодос підійде любителям активного проведення часу. Гірські хребти, нескінченні ліси і пішохідні стежки не залишать Вас байдужим.

Авіапереліт Львів - Кіпр
Залежно від місця відпочинку туроператор пропонує різні варіанти транспорту і маршрутів в республіку. Найбільш швидким, комфортним і економічним є авіапереліт Львів-Кіпр. Забронювати квитки заздалегідь Ви можете на сайті авіакомпанії або ж придбати безпосередньо в турагентстві. Вартість перельоту залежить від:
• Тарифів авіакомпанії;
• Типу судна і класу обслуговування;
• Кількості пересадок.
Якщо Ви хочете скористатися бюджетними пропозиціями авіакомпаній, обов'язково уточніть: чи є можливість повернення або обміну квитків, щоб виключити непередбачені обставини.
Вибираємо місце посадки: аеропорти Кіпру
Виліт зі Львова на Кіпр здійснюється з міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького. Відповідно з туром Львів Кіпр, літак приземляється на смузі Еркана, Ларнаки або Пафосу. Аеропорт Ларнаки знаходиться в прибережній зоні. До самого міста відстань близько 4-х кілометрів. Щоб дістатися до містечка скористайтеся таксі або громадським транспортом. Також з цього місця є можливість приїхати в Нікосію або Лімассол. Аеропорт міста Пафосу, в порівнянні з іншими, не дуже великий. Тільки чартерні рейси зазвичай здійснюють посадку в місті Пафосі. Рейси авіа зі Львова на Кіпр також направляють в аеропорт Еркан. Неподалік від якого столиця Кіпру - Нікосія. Але вибравши рейси в Еркан, будьте готові до пересадок. Політ відбувається транзитом через Туреччину. Як правило, прямий переліт Львів-Кіпр набагато дешевше перельоту з пересадками.
Користуючись послугами туроператоів немає необхідності переживати про маршрут. Зазвичай туроператор розраховує шлях до місця відпочинку.
На території острова є ще два аеропорти: в Декелі та в Акротірі. Але пасажирські літаки там не приймають. Тільки військові та урядові.
Якщо Ви зупинилися на подорожі літаком зі Львова на Кіпр в 2019 році, бронюйте квитки заздалегідь. Це допоможе чимало заощадити і розрахувати свій маршрут.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81