Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Замовити тур на Кіпр. Купити тури на Кіпр. Дешево

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури на Кіпр по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів на Кіпр. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на Кіпр, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на Кіпрі. 

 Гарячі путівки і тури на Кіпр  всі пропозиції

Відпочинок на Кіпрі. Переглянути всі

путівки на кіпр курорти кіпру готелі кіпру
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Кіпр - дивовижний острів, де зійшлися і переплелися культури різних епох і народів. Якщо ви вирішили замовити тур на Кіпр, вас чекає дивовижна подорож у світ грецьких храмів, римських театрів, візантійських монастирів, замків хрестоносців, які є сусідами з сучасними діловими центрами і розважальними комплексами для відпочивальників. Замовлення туру на Кіпр можна здійснити в туристичному агентстві Beetravel, де ви отримаєте повну інформацію про вибране місце відпочинку і оптимальний маршрут подорожі.
 
Відпочинок на цьому острові з м'яким середземноморським кліматом підходить для будь-якого віку, тому купити тури на Кіпр можна для усієї сім'ї. Багато туристичних фірм надають знижки для сімейних турів і беруть на себе турботу по підготовці і оформленню проїзних документів. Для сімейного відпочинку ідеально підходить південна частина острова з рівнинним ландшафтом і нескінченними пляжами. Якщо вам до душі екстремальний туризм, то краще відправитися на північ, до скель і крутих гірських спусків. Порівняно невеликий по площі острів практично повністю підпорядкований туристичному бізнесу, тому купити тур на Кіпр по суті означає отримати можливість побувати у будь-якому його мальовничому куточку.
 
Північна Фамагуста, один з кварталів якої називають "містом примар", світський курорт Айа-Напа, що славиться своїми нічними клубами, відомі усій Європі Кіренія і Ларнака, дивовижна столиця Кіпру - Нікосія – усе це визнані центри туристичного паломництва. Особливо великий наплив туристів буває тут у вересні і жовтні, хоча і в іншу пору року острів зовсім не порожній. Але якщо вам вдасться купити гарячий тур на Кіпр саме зараз, ви виявитеся в найпотрібніший час в самому кращому на світі місці. Розгалужена мережа туристичних агентств і фірм пропонує різноманітні послуги з організації комфортного відпочинку, і ви самі вирішите, де купити тур на Кіпр. Безумовно, важливо, щоб це не було занадто дорого. Варто звернути увагу на знижки і деяке сезонне зниження цін, які дають можливість купити дешевий тур на Кіпр.

На острові майже круглий рік сонячна погода, а температура повітря навіть в середземноморське "міжсезоння" не опускається нижче 24 градусів, тому, коли у нас настають холоди і закінчується час відпусток, можна купити тур на Кіпр дешево, а відпочити - за повною програмою. 

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81