Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


знижки на бронювання Угорщина зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 «Найближчий закордон» - таку другу назву отримала Угорщина, знайшовши товариша в особі громадян Радянського Союзу. В Угорщину зі Львова і звідусіль їхали за джинсами, кока-колою і, звичайно, за європейським відпочинком. Спогади про радянську дружбу Угорщина зберігає досі - на околиці Будапешта за помірну ціну можна подивитися кладовища пам'ятників радянської епохи, а національний угорський прапор на головній площі країни, раніше прикрашений радянською символікою, тепер зіяє акуратною діркою, яку вирізали в знак позбавлення від всього радянського .

Відмова від соціалістичних орієнтирів ні в якому разі не нашкодив ні Угорщини, ні гостинній вдачі мадярів: щорічно Угорщина приймає близько 3 мільйонів туристів. Найгарячіший сезон - з квітня по жовтень, пік продажу путівок зі Львова та раннього бронювання турів до Угорщини припадає на серпень.
Угорщина дуже вдало розташована на карті: це центральна Європа, куди зручно добиратися всім, купивши авіаквитки або замовивши екскурсію автобусом. Крім того, кліматична ситуація і географічне положення сприятливо позначаються на туризмі по-угорськи: Карпати, Альпи, Дунай, що перетинає всю країну, заповідні трав'яні степи, термальні джерела, неосяжне озеро Балатон так і ваблять туристів. Якщо ви плануєте відпочинок в Угорщині на літо, скористайтеся послугою раннього бронювання зі знижкою. Лідируючі за популярністю позиції серед туристів продовжують вже кілька років утримувати Будапешт і вже згадуване раніше озеро Балатон.
В Будапешт їдуть насолоджуватися архітектурою, краєвидами на Дунай і восьма мостами через нього, відправляються оздоровлюватися в термальних купальнях, відкритих ще римлянами. Раннє бронювання готелів зі Львова в Угорщині, і в Будапешті зокрема, Ви можете здійснити на нашому сайті зараз.
Якщо Вас цікавлять акції на раннє бронювання Угорщини зі Львова, вирушайте з родиною на озеро Балатон. Його околиці - а саме, гори Баконь, - це місце, куди з'їжджаються милуватися краєвидами. Сюди також приїжджають для активного проведення часу: Угорщина багата велосипедними доріжками, майданчиками для кемпінгу, гірськолижними трасами різної складності.
Раннє бронювання цін і авіаквитків зі Львова до Угорщини - це запорука того, що літо 2019 у Вас вдасться!