Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


відпочинок в Угорщині ціни зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Збираєтеся відпочити в Угорщині? Завжди цікаво порівняти думки приймаючої сторони і гостей. Так, що ж розповідає і показує в першу чергу про Угорщину місцеве населення?

Отже, угорці пишаються своїми винаходами. Не дивно, адже саме їм належать патенти на комп'ютер, на таку популярну в голлівудських фільмах содову, угорці винайшли кулькову ручку, виділили вітамін С і, звичайно ж, саме угорцям дякуємо за знамениту головоломку «Кубик Рубіка».
Ще один предмет для національної гордості - пам'ять про традиції. «Ми пам'ятаємо, звідки ми», - кажуть вони і показують свої пристрасні танці в біло-червоно-чорних костюмах, своїх воїнів в угорсько-австрійській формі. Мадяри пишаються своєю кухнею, нагадують, що коханий у світі гуляш - це їхня заслуга. Вже не кажучи про знамените фруктове бренді - «палинки»: в домашньому виробництві його міцність може досягати 50-70 *. Виготовляється угорська фруктова горілка зі слив, яблук, вишень, абрикос, персиків або груш.
Молоде покоління радіє великій кількості рок-фестивалів, які проводяться в їхній країні - SZIGET, BALATON SOUND, VOLT (це, між іншим, до питання, де краще відпочити в Угорщині в 2019 році). SZIGET, наприклад, проводиться на острові біля Будапешта, прямо серед Дунаю. Цей музичний фестиваль є наймасштабнішим у Європі. Ще угорці запрошують подивитися на найкрасивіших дівчат у світі і порадіти тому факту, і використовувати його в свій плюс, що ні місцева поліція, ні контролери не знають жодної мови, крім угорської.
Бувалі мандрівники, коли їдуть зі Львова до Угорщини, щодо переваги останнього сумніваються. У Будапешті Вам буде легко знайти спільну мову з місцевими, якщо Ви володієте російською або англійською, можливо, німецькою. Далі від центру - більше проблем. Угорська - складна мова, несхожа ні на яку іншу. Будьте пильні і запасіться розмовником!
Ще серед недоліків відпочинку по-угорськи - європейські ціни, періодичні проблеми з працівниками сфери послуг. Також, радять бачивші угорські види туристи, незважаючи на загальну гостинність угорців, не забувайте, що ніч - це темний час доби.
У той же час, столиця Угорщини, Будапешт, - це саме бурхливе нічне життя: клуби, бари, ресторани і кафе, кінотеатри та театри, опера, казино - все до ваших послуг. У Будапешті Ваше дозвілля може бути дійсно різноманітним: прогулянки по місту, термальні лазні, масажі, спа, а всього в 20 км від міста - найскладніша траса «Формули-1» у світі! І там Ви теж можете випробувати свої сили.
Виліт зі Львова до Угорщини здійснюється регулярно. Замовити авіаквитки Ви можете вже зараз, навіть якщо Ваш відпочинок запланований на 2019 рік. Також Ви можете дізнатися на нашому сайті, скільки коштує відпочинок в Угорщині, а також про спеціальні пропозиції для сімейного відпочинку.