Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


турагентство Львів Угорщина

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Туристичні агентства екскурсію по Угорщині часто називають «Чардаш». Що таке «чардаш»? Чардаш - це національний угорський танець. Його танцюють у парі. Він починається лірично, а потім поступово набирає темп, і під кінець ледве встигаєш помічати, як злітають стрункі ніжки венгерок під кількома шарами національних спідниць і як миготять лікті їх партнерів, відбиваючи такт по чоботях. Так непередбачуваний угорський чардаш, що з радістю обіграли у своїх творах Ференц Ліст, Йоганнес Брамс, Йоганн Штраус, Петро Чайковський. Чардаш - один із символів Угорщини, як птах турул над Будапештом, як Будинок парламенту, як Дунай.

Коли український козак танцював гопак, він не просто так підкидав догори коліна - це бойовий танець. Придивіться: стрибки, викидання носка, кружляння навколо власної осі - ці та інші па гопака використовуються в бою. І козаки мистецтвом цього бою володіли досконало. Навіть крій шароварів, що розлітаються в стрибку, мав сенс: здивувати і налякати.
Так і спідниці угорських танцівниць: крутять голови. А пір'я на капелюхах їх партнерів нагадують, що непростий той хлопець, який веде її в танці. Адже, може, це перо турула?
Турул - міфічна птиця, щось середнє між орлом і соколом. У будь-якому випадку, символ свободи, залишений ще кочівниками. Втім, власну думку про Турул Ви можете скласти, погулявши по Будапешту: з 1906 року птах стоїть на постаменті угорської столиці як живе нагадування про той довгий шлях, який належало пройти мадярам, щоб сьогодні Угорщина йшла власним шляхом розвитку. Туристичні фірми у Львові напевно розкажуть, як в Будапешті розшукати загадкову птицю турул.
Ще один символ держави - Будинок парламенту в Пешті. Його Ви впізнаєте по куполах і шпилях, які видніються звідусіль. У Буді теж є, перед чим постояти в благоговінні - готичний палацовий комплекс - Королівський замок. Поганий той туроператор зі Львова до Угорщини, який не покаже Вам красот будапештських замків.
До речі, якщо Вам до душі екстравагантний відпочинок, можете скористатися пропозицією пожити в угорському замку. Між іншим, це доступніше, ніж звучить: ціна ночі в замку дорівнює ночі в тризірковому готелі Будапешта. А ніч у середньовічному замку напевно ніколи не буде забута. Ну серйозно!
Хочете побачити Угорщину? Зі Львова це зовсім недалеко. Замовляйте авіаквитки, вивчайте пропозиції турагентств і вирушайте в подорож по містичної Угорщини зі Львова!