Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Львів Угорщина автобус зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Назва держави, де проживають угорці, на різних мовах звучить неоднаково. По-українськи - Угорщина, по-російськи - Венгрия, по-англійськи Hungarу, а по-угорськи - «Мадярщина». З цього приводу навіть висловлювалися герої кінострічки «Про що говорять чоловіки», коли з Москви їхали до Одеси, вправлялися в українській вимові і намагалися уявити, як же живеться людям в «Уґорщіне». І якщо слово «Україна» походить від позначення незалежного краю Русі, то назва Угорщини походить від слів «люди десять копій». І, відверто кажучи, тисячолітня історія угорців підтверджує - і різноманіття угорського народу, і його готовність брати в руки зброю, щоб захищати свою землю.

До речі про різноманіття. Географічне положення Угорщини, так само як і історія духовного формування угорської нації, зумовлюють синтез Заходу і Сходу - в традиціях, в духовних установках і світовідчутті угорців, в побутових і громадських питаннях. Тадж-Махала, звичайно, ви в Угорщині не побачите (зрештою, не за ним же ви зі Львова до Угорщини їхали), в плані архітектури та міського устрою це, скоріше, західноєвропейська країна, але самі угорці кажуть про те, що своєрідність їх культури - це результат саме взаємодії західної та східної традицій.
Якщо Вам пощастить потрапити до Угорщини зі Львова на одне з традиційних свят або карнавалів (а швидше за все, так і буде, тому що святами і карнавалами Угорщина багата як ніяка країна), Ви неодмінно зможете переконатися в національних рисах, які приписують угорцям. Їх характеризують як найбільш гостинних жителів Європи, а також як рвучких, хоробрих, схильних до містики людей. Це спадкоємці кочівників, і дух непокори досі витає серед угорських гір і його ж приносить вітер з Дунаю.
Покірність угорці проявляють тільки по відношенню до правил дорожнього руху. Приїхавши на відпочинок до Угорщини зі Львова, будьте уважні, переходячи дорогу: ігнорування світлофора і «зебри» загрожує високою ціною штрафу. І вже тим більше, якщо Ви збираєтеся зі Львова до Угорщини на авто, постарайтеся не порушувати! Метро Будапешта, до речі, виникло другим у світі після лондонського, ходить за розкладом. Це до розмови про пунктуальність транспортної сфери.
В Угорщину можна поїхати до Нового року або запланувати тур зі Львова до Угорщини на 2019 рік. Поза сумнівами, ця поїздка (літаком, на авто чи автобусі) стане Вашим новим яскравим спогадом!