Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


літаком зі Львова в Угорщину

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Столицю Угорщини, Будапешт, називають найпрекраснішим містом Європи. З одного боку, вона представляє західну архітектуру - той же Будинок парламенту, який так схожий на Вестмінстерське абатство в Лондоні, стара Європа з її левами на мостах, шпилями і стрілчастими вікнами, аркадами, готичними соборами, бруківкою та ліпниною на стінах. Але також це місто уособлює все угорське, за чим Ви, власне, і робили переліт до Угорщини зі Львова.

В першу чергу на себе звертають увагу знакові будівлі - Будинок парламенту, Королівський палац, Опера, собор св. Іштвана (Стефана), Національний архів, Бастіон, церква Марії Магдалини, приміщення етнографічного музею, та що там - вокзал, ринок, звичайно ж, мости ... Де б Ви не йшли, пам'ятники будуть переслідувати Вас - монументи птахам, жінкам, чоловікам, Свободі. Ви побачите ротонду і покатаєтеся за помірну ціну на фунікулері («Шіклі» по-угорськи), а коли настане вечір, прогуляєтеся по набережній над Дунаєм, культурну цінність якої визнала і пильнує сама ЮНЕСКО. І, коли будете йти по набережній, порахуйте мости, що з'єднують Буду з Пештом. Не зупиняйтеся, поки не дійдете до цифри вісім. Будапештські мости присвячені королевам і королям, принцесам, угорцям, окремому угорцю, якомусь Іштвану Сечені, і, знову ж, свободі.
Милуючись Дунаєм, не випустіть з уваги острів посеред нього. Острів Маргіт. Там зосереджені термальні джерела, якими славиться Угорщина. Якщо Ви добиралися літаком зі Львова до Угорщини заради них, ваш авіапереліт був здійснений не даремно!
Будапешт - це політичний, культурний, промисловий, комерційний і транспортний центр Угорщини. Дунай об'єднує всю цю країну і використовується угорцями як транспортний засіб.
Якщо Ви потрапили в Будапешт влітку 2019-го, а влітку в Будапешті спекотно, насолодіться прохолодою фонтану біля Королівського палацу.
А взагалі, коли б Ви не здійснили виліт зі Львова до Угорщини, спробуйте угорський «кюртош-калач», солодку угорську смакоту. А наївшись кюртош-калача, спустіться в метро. Жартують, що в Угорщину приїжджають спеціально помалювати на його стінах; дозволено це нібито.
За чим би Ви не їхали до Угорщини, ця поїздка обдарує Вас приємними спогадами.
Від Львова до угорського кордону 5 годин, до Будапешта 9 годин шляху. Якщо Ви хочете скористатися авіа, ми підкажемо, як це зробити, щоб Ваш переліт був комфортним.