Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


гарячі тури в Угорщину зі Львова

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Найчастіше путівки до Угорщини зі Львова мають на увазі відвідування Будапешта, столиці, або озера Балатон. Виникає природне запитання: а що ще можна побачити в Угорщині? Благо, відповідь на це питання можна дати досить велику. Поїздка в Угорщину зі Львова в 2019 році може принести не лише естетичну насолоду Вашій душі, а й оздоровити Ваш організм.

Знамениті угорські термальні джерела мають силу зцілювати хвороби суглобів, хребта і органів дихання. Полежати в чудодійних ваннах можна безпосередньо в Будапешті, в самому великому комплексі міських купалень, в Сечені. Вода, «що подається» природою, має температуру в 76 градусів. Тому її охолоджують, і вже потім подають для купання. Ціна відвідування - в районі 20 євро.
Путівки в Угорщину зі Львова продаються і на інші мінеральні ванни. Так, на заході Угорщини є містечко Тапольца. Авіаквитків до нього не дістати, але, якщо Вам вдасться купити гарячі путівки в Угорщину зі Львова, а термальні джерела - це те, чого ви жадаєте, відправляйтеся в Тапольца. Там розташована печерна купальня. Тобто, люди оздоровлюють свої суглоби, серцево-судинну систему в справжніх печерах, утворених тисячоліттями впливу термальних вод. У подяку за зцілення, знаменитості, відпочиваючі в Тапольца, посадили дерева, які утворили парк «Дружба». Пам'ятка Тапольца - насичене радоном озеро, оточене кипарисовим парком в 40 гектар. Угорці сміються: вони все життя шукали нафту і газ, а знайшли термальні джерела. Зате приїжджі радіють, купивши зі знижкою путівку в Угорщину зі Львова.
Але! Виявляється, не тільки водами лікуються угорці. Подорожуючи по Угорщині зі Львова можна потрапити в містечко Токай, яке знамените своїми винами, причому популярність ця прийшла до нього ще у вісімнадцятому столітті. Характерна особливість токайських вин - наявність в них природного антибіотика, який допомагає впоратися з депресією, головним болем і гастроентерологічними захворюваннями. Сприяють цьому листопадові тумани, які утворюють цілющу цвіль, яка облагороджує токайські вина. Клімат такий. Вино виробляється з родзинок, і солодкість його така висока, що визрівання продукту триває десятки років.
Туристам, які приїхали по путівках в Угорщину зі Львова буде цікаво, що Григорій Сковорода, український філософ, поет і мандрівник, впродовж восьми років представляв уряд у Токаї. Хочете пройти слідами Григорія Сковороди? Дізнавайтеся ціни на путівки, шукайте гарячі тури і тури на двох, і вирушайте в Угорщину прямо зі Львова!