Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


ціни на тури Львів Угорщина

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Якщо мова йде про тури зі Львова до Угорщини, часто мається на увазі відвідування угорської столиці, Будапешта, особливо, коли їдуть в тури в Угорщину на вихідні. Але багато туристів чекають гарячих турів в Угорщину зі Львова заради відвідування національних свят і карнавалів.

Ціни на Угорщину підвищуються перед Різдвом. Не дивно, адже Різдво - це найбільше свято католицької Угорщини. На Різдво угорці, вірніше, угорки, ворожать на суджених, готують традиційні дванадцять страв, за якими збирається родина. Якщо Ваш тур до Угорщини зі Львова випадає на Різдво, вважайте, Вам дуже пощастило: Ви зможете насолодитися шедеврами святкового столу. Традиційними угорськими стравами є гуляш, все зі свіжої риби, часник в меді, рулети з маком і горіхами, і ніколи національний стіл не обходиться без яблук. Яблуко для угорців - символ єднання сім'ї, а Різдво - виключно сімейне свято. Новий рік - це, скоріше, формальний привід зустрітися з друзями.
  Зате Масляна і Великдень святкуються в Угорщині з повним розмахом. Якщо в 2019 році у Вас планується тур на Великодні свята, будьте готові, що Вас можуть окропити парфумами (якщо Ви дівчина) і обдарувати крашанками, якщо Ви сподобалися венгерці. І, якщо з крашанками все ясно, то обряд кроплення вимагає пояснення. Раніше, коли ні про літаки, ні про авіаквитки ще ніхто й не чув, дівчат на Великдень купали в струмках або обливали водою з відра, щоб здоровіше були. Сьогодні звичай зазнав змін, і угоркам загрожує тільки кроплення парфумом. Зрозуміло, чим більше хлопців окропили дівчину парфумами, тим вдаліше склалася для неї Пасха.
Вода для угорців - не просто одна зі стихій. Вона має відтінок сакральності. Так, як важливий для єгиптян Ніл, а для українців - Дніпро, угорцям важливо чути свій Дунай. Відповідно до одного старовинного обряду, під час Великого посту один з членів сім'ї відправлявся до Дунаю, щоб набрати води вмитися всій родині, бо Дунай дарує красу і позбавляє від веснянок. Вирушаючи в гарячий тур зі Львова до Угорщини, скористайтеся можливістю вмитися в Дунаї, тим більше, що він перетинає всю країну. Угорці називають Дунай на жіночий манер - «Дуна». Мабуть, тому що річка так дивно хороша - зі своїми мостами, річковими суднами і залитими світлом набережними.
Ціни на тури до Угорщини зі Львова на 2019 рік Ви можете подивитися на нашому сайті. Якщо Ви шукаєте тури зі знижкою, забронюйте відпочинок заздалегідь, проведіть час весело з великою компанією друзів або в сімейному колі - в гостинній Угорщині!