Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Угорщина: тури в Угорщину. Відпочинок в Угорщині. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Угорщину - пишіть нам вже зараз

  Тури в Угорщину – прекрасний сервіс, доступні ціни і яскраві враження на все життя! Відпочинок в Угорщині це відпочинок в райському куточку для любителів середньовічної епохи, для всіх тих, хто обожнює побродити під зведеннями стародавніх замків, доторкнутися до кам'яних стін, які колись служили надійним захистом під час набігів і занурятись в атмосферу красивої Угорщини. Лікувальний і оздоровчий туризм в Угорщині.

готелі Угорщини перша лінія

  Тури в Угорщини цілий рік користуються заслуженою популярністю, оскільки в там знаходяться найбільші в світі, після Ісландії, запаси термальної води. Відпочинок в Угорщині створений для тих, хто знає толк у відпочинку! 

 тури все включено Угорщина

 

Продаємо тури в Угорщину по всій Україні

 

Угорщина здавна вважає себе центром Європи, але не це є її головною перевагою. Мандрівників вабить її божественна природа, численні фестивалі, багата історична та культурна спадщина, прекрасні можливості для відпочинку. І нехай в країні неможливо з'їздити на море, якого просто немає, але скупатися і позасмагати тут можна. А ще - оздоровитися в численних купальнях, подихати свіжим гірським повітрям, випробувати місцеві делікатеси і знову насолодитися мальовничими ландшафтами.

Відпочинок в Угорщині можливий круглий рік і це дуже підкуповує. Місцеві купальні, відомі ще стародавнім римлянам, допомагають позбутися від різних недуг. Якщо ви хочете відпочити душею і тілом, то вирушайте в Будапешт. У столиці розташований найбільший в Старому світі лікувально-оздоровчий термальний бальнеологічний комплекс. Всього в місті діє близько восьми десятків термальних мінеральних джерел, які використовуються людиною.

Між відпочинком в купальнях варто пройтися старовинними кварталами міста, заглянути в Будайську фортеця, королівський палац, сфотографуватися на мостах через Дунай, відправитися на прогулянку по величну річку на кораблику. Купивши тури в Угорщину, варто обов'язково спуститися в печери Будапешта, помолитися в церкві Матяша, стати на коліна в базиліці святого Іштвана.

Якщо мандрівник віддає перевагу відпочинку за містом, то йому краще відправитися на найбільше термальне озеро Європи Балатон, де можна засмагати, рибалити, кататися на катері, лікуватися мінеральними водами. Також можна добре провести час на берегах Дунаю.

Поїхати в Угорщину варто хоча б один раз в житті. Відмовитися від турів неможливо, хочеться купити їх і відразу збирати в валізи.


Гарячі путівки і тури в Угорщину  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Угорщина - країна для відпочинку, здоров'я та задоволення! Представляємо Вашій увазі автобусні тури. Екскурсійні тури до Угорщини за найбільш низькими цінами. Екскурсійні тури та тури вихідного дня від компанії Бі Тревел. Угорщина - доступний, захоплюючий плюс комфортний напрямок. У наші дні Угорщина виступає одним з найбільших світових центрів бальнеології. Важливі переваги відпочинку в Угорщині - низькі ціни, відмінний сервіс, близькість до України. Відпочинок - поєднання хорошого проведення часу, пізнання нового а також турботи про свій організм.

тури в Угорщину Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81