Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Популярні курорти
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Туніс: Тури в Туніс. Відпочинок в Тунісі. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Туніс - пишіть нам вже зараз

   Тури в Туніс дають можливість кожному туристу заглянути в дивовижні священні храми стародавніх богів, могутнє і безсмертне володіння Карфагена. Коли ви придбаєте тур ви відчуєте себе дослідником і першопроходцем. Немало хороших емоцій і вражень відпочинок в Тунісі принесе шанувальникам підводного полювання.
 

готелі Туніса перша лінія

   В Тунісі ви відчуєте всю красу східної екзотики. Це відпочинок європейського класу за доступними цінами!  Дзвоніть нам і ми завжди з радістю підберемо відповідний саме Вам варіант путівки в Туніс, з урахуванням Ваших можливостей і переваг.

 

 тури все включено Туніс

 

Продаємо тури в Туніс по всій Україні

 

Туніс відомий як лікувальний курорт. Жоден курорт світу не досяг успіху так в таласотерапії, як курорти в Тунісі. Тому відмінно підходить для відпочинку і оздоровлення.

У Туніс туристи так само прилітають подивитися на зграї рожевих фламінго, які живуть на курорті Монастір. В Монастирі відпочинок недорогий, але якісний. Пляжі тут чисті, безліч історичних пам'яток, талассоцентр і гольф-полів. Особливо виділяються екстравагантний мавзолей першого президента Тунісу Хабіба Бургиби, оглядовий майданчик рібат і термальні оздоровчі джерела.

Відпочити в Суссе не вдасться, адже життя тут б'є ключем - галасливі вечірки, пляжні дискотеки, гольф-поля і ранчо. У стародавній частині міста безліч історичних пам'яток.

Відпочинок в Тунісі - відмінний подарунок. Купіть путівку в Хаммамет, і ви не прогадаєте. Його піщані пляжі - найкращі у всьому Тунісі, а види на затоку Хаммамет неможливо передати словами. Це самий респектабельний курорт в країні.

Для любителів спокійного і усамітненого сімейного відпочинку підійде Махдия. Тут варто побувати не тільки на морі, але і сходити в найбільший в країні талассоцентр. З місцевих пам'яток побувайте на п'ятничному ринку в Чорних воротах. Там ви зможете купити вручну витканий шовк. А так же неодмінно помилуйтеся заходом на башті фортеці Бордж ..

Вибираючи тури в Туніс в туристичному агентстві Bee Travel, що не обділите увагою острів Джерба. Розважити себе тут можна екскурсіями в медину, форт Бордж-ель-Кебір, синагогу Ля-Гриба, а також відвідати одну з гончарних майстерень.

Один з популярних курортних турів - Набель. Він цікавий тим, що вважається гончарною столицею Тунісу. Ви безумовно будете задоволені відпочинком в набіло, тому що життя тут дуже розмірене і спокійна.

Ви не пошкодуєте, якщо виберете відпочинок в Тунісі, адже спогади про цю країну будуть гріти вас холодною зимою.


 Гарячі путівки і тури в Туніс  всі варіанти тут

 

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Туніс - відпочинок в першу чергу. Фірма Бі Тревел продає для вас горящі путівки за доступними цінами. Відпочинок в Тунісі - це обладнані пляжі, чудове Середземне море. Відпочиваючі по-справжньому "потопають " в масі захоплень, адже тільки вони надають відмінну країну для відпустки. Відпочинок в Тунісі - привабливі пляжі, відпочинок - знамениті готелі з відмінним рівнем комфорту. Купуючи тури в Туніс - чудовий вибір для відвідувачів, які прагнуть організувати власну відпустку весело та безтурботно. Літні тури в Туніс - знижка за раннє бронювання.

тури в Туніс Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81