Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


знижки на бронювання Швейцарія зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Чи багато ви знаєте міст, названих на честь тварин? Побічно - Львів, а Берн, столиця Швейцарії, - точно один з них. За легендою, засновник Берна, герцог Бертольд V, поклав собі назвати нове місто на честь тварини, яке він першим побачить на полюванні. Першим став ведмідь, і з ХІІ століття на карті центральної Європи з'явилося місто з «ведмежим» назвою.

Не буде, мабуть, сюрпризом, що швейцарці люблять ведмедиків і донині, а в своїй столиці навіть влаштували декількох на ПМП - в Берні вам обов'язково покажуть «ведмежу яму», навколо якої завжди збираються натовпи роззяв, що вивчають життя бурих ведмедів.
Берн відрізняється від інших європейський столиць: це не найбільше місто Швейцарії (він п'ятий за чисельністю населення), не самий амбітний і ціни там не найвищі. Зате - це найчистіша столиця. Мало того, що воду п'ють прямо з міських фонтанів (не куштуйте так робити ніде більше, навіть у Львові!), Так ще третина міста ховається в парках і скверах, а центральна частина закрита від транспортного руху.
Останнє, втім, не дивно, зважаючи на те, що старий Берн практично не зазнав змін з Середньовіччя. Швейцарія у всіх військових конфліктах займає нейтральну позицію. На архітектурі та культурну спадщину країни це позначається найкращим чином, а з транспортною проблемою Бернц справляються за допомогою трамваїв.
Туристи в Берні (приїхавши зі Львова і не тільки) гуляють по набережній річки Ааре, милуються черепичним червоним ансамблем дахів і шукають квіткову вулицю. Це, по-перше, найдовша торговельна вулиця в Європі, по-друге, на ній проходить щорічний ярмарок квітів, що саме по собі робить її прекрасною. Якщо квітами вулиця пахне кілька днів у році, то в інший час від неї розноситься аромат сиру і шоколаду. Тут же шукають кафе, де неодмінно замовляють фондю, а потім маку в нього фрукти, хлібець, ковбаску - хто на що вчився. Запивається це місцевим білим вином. Такий бернський відпочинок.
Швейцарське вино не знайшло такої популярності в світі, як французьке, італійське чи грузинське. Але зі швейцарським сиром краще всього поєднується саме воно. «Де вродив, там і знадобився», - це, мабуть, про нього.
Якщо продовжувати про славу Швейцарії, потрібно згадати годинник на Цітглогге. Мало того, що вони були встановлені в 1530 році, і з тих пір не встали жодного разу, так вони ще й уявлення показують - зі знаками Зодіаку, півнем, Хроносом і ведмедем.
Ще в Берні милуються фонтанами, соборами - кафедральним, Петра і Павла. Раннє бронювання Швейцарії зі Львова дозволить вам їх побачити. Акції та знижки на раннє бронювання - це реальний шанс заощадити до половини вартості путівки. Раннє бронювання ціни, авіаквитків, готелів в Швейцарії в разі відпочинку сім'єю або з великою компанією, якщо ви вже знаєте про свої плани на 2019 рік, - хороший варіант якісного відпочинку.