Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


відпочинок в Швейцарії ціни зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Туристи, які вибирають Швейцарію, відправляються в цю європейську країну з різних причин. Звичайно, найбільший приплив туристичних інвестицій належить Альпам. Гірськолижні курорти Швейцарії є зразковими і кращими у своєму роді. Швейцарські Альпи в різних регіонах країни нагадують скелі, то покриті густим лісом. Смуга, яку вони утворюють на горизонті то рвана, немов передавальна серцебиття, то гладка і плавна. Так чи інакше, але повсюдно швейцарські Альпи немов створені для того, щоб їх долали, підкорювали, бачили і фотографували.

Потрібно віддати належне швейцарцям, вони шанують свою природу. Знають ціну свого скарбу і оберігають його. Так, Швейцарія - це найчистіша країна Європи, тут в пошані велосипеди, трамваї, електрички. Швейцарську воду п'ють з міських фонтанів і навіть деяких озер. У гори прокладені маршрути: є високогірні залізничні станції (наприклад, на піку Юнгфрауйох), розвинена система підйомників, фунікулерів та канатних доріг - вони часом використовуються як повноцінний пасажирський транспорт (хіба що авіаквитки продаються окремо). Швейцарці живуть в гармонії зі своєю природою. Там їздять спеціальні потяги для лижників - облаштовані для комфортного перевезення лиж. А ще існує «золотий шлях» - залізничний відрізок, за яким їздять потяги з панорамними вікнами, щоб бачити всі місцеві краси. Хоча б заради них варто поїхати на відпочинок до Швейцарії зі Львова.
Влітку, побачивши альпійські луки, мимоволі згадується якщо не реклама відомого молочного шоколаду, то картинки з Едемським садом. Дивишся на цю траву і, дійсно, ніяке інше прикметник, окрім «соковита» в голову не приходить. Немов вона запрограмована бути такою ніжно зеленої, гладкою і рівною.
У Швейцарії немає моря; його функції переймають на себе численні озера. Тут також багато річок, водоспадів. Хороший варіант сімейного відпочинку - Швейцарія зі Львова.
Швейцарія - це не тільки відпочинок, а й якісне оздоровлення. Наголос робиться на детоксикацію організму, тобто виведення з нього токсинів. Основою лікування є багатства швейцарської природи і секрети місцевих медиків.
Швейцарія - затишна і спокійна країна. В ній живуть доброзичливі люди, які шанують чужий простір і навіть у транспорті поважають «зону тиші». Щоб відпочити в Швейцарії, цікавтеся вильотом зі Львова до Швейцарії, виберіть варіант, де краще відпочити в Швейцарії в 2019 році, дізнайтеся, скільки коштує відпочинок зі Львова в Швейцарії вже зараз на нашому сайті.