Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


турагентство Львів Швейцарія

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Швейцарія - це країна звичаїв. У силу свого консервативізму, деякою ізольованості від інших країн, вірності всьому швейцарському, в цій країні сформувався кодекс непорушних законів, про які люблять розповідати в турфірмах Львова і які туристу можуть здатися цікавими.

Тут люблять жати один одному руки. Якщо вам швейцарець потиснув руку, він з вами вже дружить.
Швейцарці люблять працювати. Але неділя - святий день, і гірське повітря, так шанований і оберігається швейцарцями, наповнюється дзвоном дзвонів, що зупиняють будь-яку роботу, навіть магазинів. Крім сувенірних, зрозуміло (у туристичних агентствах Львова про Швейцарію та сувенірах вам розкажуть точно!).
Швейцарці дуже ощадливі. Вони бережуть час, природу, здоров'я і, звичайно, гроші.
Улюблена розвага швейцарців, особливо, тих, хто живе ближче до Німеччини, - гірські прогулянки. Швейцарці немов з народження вміють стояти на лижах і радіють, коли до них приїжджають туристи, яких лижі, Альпи і вся околоальпійская дійсність приводить у захват.
Швейцарці цінують якість. Вони міцно займають сегмент ринку, який робить якісну продукцію за високою ціною, і самі швейцарці довіряють лише вітчизняному виробнику. Швейцарське вино не знайшло популярності за кордоном просто тому, що його туди не експортують: все йде на внутрішній ринок.
До розмови про трепетне ставлення до здоров'я потрібно додати, що швейцарці шанують якісні продукти. З одного боку, це одна з найбільш курящих націй Європи, з іншого - швейцарська їжа не готується з напівфабрикатів або розморожених продуктів. Для її приготування використовуються тільки натуральні та свіжі продукти. До речі, саме швейцарський лікар придумав мюслі. А сьогоднішні туристи можуть потішити свої шлунки національним картопляним стравою «Реста», метцгете (свиняче рагу) і навіть оленячих м'ясом, запеченим з каштанами та приправленим червоною капустою з борошняними галушками. У Швейцарії модно пити сироватку («Рівеллі») і сироватку без цукру («Рівеллі-лайт»). А швейцарське пиво, до речі, коштує дешевше мінеральної води (туроператори Львів Швейцарія запропонують вам авіаквитки і для такої розваги).
Національні музичні інструменти швейцарців - альпхорн (альпійський ріжок) і альпхорн (гігантська труба, на зразок карпатської трембіти; довга труба - це, мабуть, кращий музичний варіант для гірських народів).
Туристичні фірми у Львові Швейцарію люблять; вам детально розкажуть про умови відпочинку в цій чудовій країні.