Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Львів Швейцарія автобус зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Якщо ви наважуєтеся на поїздку до Швейцарії зі Львова, то вже точно знаєте, що столиця Швейцарії - Берн, а багато людей потрапляють в халепу, називаючи нею то Цюріх, то Женеву. Цюріх - фінансова столиця, Женева - міжнародна політично-дипломатична.

Самі швейцарці Женеву вважають не цілком швейцарським містом: мало того, що вона звучить якось по-французьки, близько до Франції знаходиться, так ще й зосереджує в собі масу іноземців, що приїжджають то на асамблею Червоного Хреста, то на ООН-івських з'їзди, то на адронний коллайдер подивитися.
Якщо ви не цікавитеся ні політикою, ні фізикою, а в Женеву все-таки вирішили з'їздити, вам, як туристу, теж знайдеться, що оцінити. І Львів - Швейцарія тур вам у цьому допоможе.
Женева річкою Рона ділиться на дві частини: на лівому березі, в історичній її частині, дивляться старе місто на чолі з собором святого Петра. Там же шукають ратушу і фонтан, більше ста метрів у висоту. Якщо його там не знаходять (тому що він розташований посеред річки Рона), відправляються на правий берег. Там милуються Палацом націй і залізничним вокзалом.
Женева стабільно потрапляють в список найдорожчих міст світу, а в 2014 ще й була названа кращим містом для життя. Чому так? Все просто.
Морський помірний клімат. Альпи і Женевське озеро як приємний бонус до відпочинку. Вид на французько-італійську гору Монблан з будь женевської висотки та близькість кращих альпійських гірськолижних курортів. Квітковий годинник, повиті плющем будівля консерваторії, Стіна Реформації, будівля коледжу Кальвіна - Женева може показати багато цікавого.
Швейцарські годинники, Женевський автосалон, парфумерні центри - в Женеву їдуть з різною метою, але всі мандрівники (Жан-Жак Руссо, Хорхе Луї Борхес, до речі, теж залишили в Женеві свій слід) повертаються звідти щасливими. А їдуть, до речі, як кому зручно: Львів Швейцарія на авто, Львів Швейцарія автобус - тури зі Львова до Швейцарії відрізняються різноманітністю, і в 2019 році ви можете в цьому переконатися!