Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


літаком зі Львова в Швейцарію

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Німецькомовний швейцарський Цюріх - чергова фінансова столиця світу, черговий найдорожче місто і найбільший в Швейцарії. У цьому місті чудовий аеропорт (авіа зі Львова до Швейцарії переконає вас у цьому), тут царюють високі технології і дорогі бутіки. Цюріх - це промисловий центр (наскільки можна говорити про промисловість в Швейцарії) з бездоганною роботою банківської системи. Він самодоволен і метушливий. І, звичайно, прекрасний.

Прекрасний своїм однойменним озером, ідеально відреставрованими будинками, романо-готичними соборами і водяний церквою, ратушею, що йде в води річки Ліммат, оперним театром із чудовим органом, блискотінням нічних вогнів, само собою, видом на Альпи. У Цюріху ви можете спостерігати відразу два чуда: в історичному центрі міста з'єднання двох річок - Ліммат і Зиль; а з гори Утліберг, яка знаходиться за містом, власне Цюріх. Тільки уявіть: на цьому піку розташовується оглядовий майданчик, з якого відкривається вид на Цюріх з висоти пташиного польоту; вже, щоб дістатися туди, варто зробити авіапереліт Львів - Швейцарія, а потім - всього-то сісти в електричку на центральному вокзалі Цюріха і провести в ній 20 хвилин.
У Цюріху, в університеті, вчилися Ейнштейн і Рентген, тут бував найвідоміший учень Фрейда - Карл Юнг. У Кунстхаус, художньому музеї, можна побачити полотна Едварда Мунка, Едуарда Мане, Ван Гога, Вільяма Тернера, Анрі Руссо. Це один з кращих художніх музеїв Швейцарії. І в Цюріху же помер автор відомого роману з неймовірною кількістю сторінок «Улісс», Джеймс Джойс.
Тут вітражі костелу малював Марк Шагал, а по річці Ліммат їздять трамваї (річкові, звичайно). Один список музеїв Цюріха чого вартий! - Кроликів і динозаврів, іграшок та прядок, трамваїв та промисловості. До речі, це ще один привід для перельоту «Львів - Швейцарія».