Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


гарячі тури в Швейцарію зі Львова

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Речі - ножі, рюкзаки, чашки та ін. - З білим хрестом на червоному тлі особливо цінуються серед знавців і просто любителів якісної продукції. Додайте до списку ще годинник, шоколад, банки (як установи) і сири - і відразу стане ясно, що мова йде про невелику країні в центральній Європі, країні, де на Новий рік ялинку можуть прикрасити кристалами Сваровські, звичайно, про Швейцарію. Якщо ви відразу здогадалися, про яку країну йде мова, значить, питання путівок до Швейцарії зі Львова для вас вже відкритий.

Швейцарія, з південно-східного боку межує з Італією, на заході - з Францією, на півночі і сході - з Німеччиною та Австрією з Ліхтенштейном відповідно, примудрилася поєднати кращі сусідські риси на своїй території розміром з дві наші області. Тут можна говорити німецькою, італійською, французькою або англійською - і ви повсюдно зустрінете розуміння. Швейцарці доброзичливі, як італійці, точні, як німці, наділені французьким смаком до життя і австрійським почуттям прекрасного. Кожна з частин Швейцарії радує своїм проявом національної кухні, дивлячись який сусід знаходиться поруч - тут, наприклад, однаково добре подають мюнхенські ковбаски і французький сир.
Подорожувати по Швейцарії зручно: по-перше, через її невеликій території, по-друге, транспортна система, зокрема залізниця, працює точно і злагоджено. Крім поїздів, туристи і місцеві жителі подорожують на пароплавах, автобусах, підйомниках і канатних дорогах - що приємно, проїзний квиток єдиний на всі види транспорту. Про гарячі путівки до Швейцарії зі Львова можете дізнатися у нас.
У Швейцарії немає виходу до моря. Сюди їдуть в гори, в Альпи (дуже часто користуються путівками до Швейцарії на двох). 2/3 країни зайнято ними. Крім гір, Швейцарія багата озерами (деякі навіть з питною водою!), Лісами і навіть льодовиками: одне з найпопулярніших туристичних місць - мерзлота на вершині Юнгфрауйох. До речі, прямо на цю вершину вас вивезе поїзд; Юнгфрауйох - це сама високогірна ж / д станція Європи. У товщі гір бродять по крижаних тунелях туристи і паломники, так як на цій вершині Бог здається ближче, ніж де-небудь.
Де гори, там і чисті стрімкі річки, водоспади і пороги. Атмосфера, що панує в цій країні, розташовує до оздоровлення та душевному наповненню. Про ціну такого оздоровлення ви можете дізнатися у нас на сайті, а також забронювати авіаквитки, купити зі знижкою путівку до Швейцарії, дізнатися все про поїздку до Швейцарії зі Львова в 2019 році. Приємного вам відпочинку!