Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


ціни на тури Львів Швейцарія

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Якби вам довелося почути фразу «так, в цьому вся вона!» І йшлося б про Швейцарію, то під «цим» мався на увазі б місто Люцерн. Девіз люцероновскій - не поспішати, справи нікуди не підуть (але все тримати під контролем, ви ж в Швейцарії все-таки!). Ця неспішність відрізняється від неаполітанської: все-таки, Люцерн - швейцарське місто і чекати вас не змусять (пробачливі для італійця півгодини запізнення тут не котируються - клімат не той). А щоб не спізнюватися, в Люцерні побудували крім усього іншого триповерховий магазин, де продають тільки (!) Години. Три поверхи годин. Швейцарських. Ручної збірки. Можливо, хтось вже зараз кинувся замовляти тур до Швейцарії зі Львова на вихідні. Або дізнаватися ціни на тури в Швейцарію зі Львова 2019 року. Хоча б забронювати авіаквитки.

Годинники як місцевий рукотворний ідол і улюблене дітище одночасно робляться з золота - різного кольору, - інкрустуються дорогоцінним камінням, відрізняються за стилем - відповідають всім критеріям, які висуваються до творів мистецтва. Щосезону влаштовуються покази і змінюються колекції, з'являються нові тенденції та віяння, втілення яких по заслугах ви зможете оцінити, прибувши до Швейцарії.
Однак, Люцерн - це не тільки години. Це романтичний, старовинне місто. Символ Люцерна - дерев'яний міст Капельбрюкке. Мосту вже 700 років, а він продовжує переводити люцернцев з одного берега річки Ройс на інший. Спочатку міст використовувався як укриття для стрільців; розміщені на його стінах картинки з життя швейцарських прадідів наставляють на шлях істинний їхніх далеких нащадків. Це найстаріший міст Європи. На його середині знаходиться цегляна вежа, що мала в різний час різноманітне призначення - камери тортур, сторожової вежі, пожежній вежі. Сьогодні тут продаються сувеніри.
Гуляючи по старому місту, ви побачите багато цікавого. Середньовічні кріпосні стіни, розмальовані будинки з вказівкою на те, хто їх колись займав, ланцюг маленьких площ ... У Люцерні відвідують музей транспорту і дзеркальний лабіринт - дивовижний атракціон, де вихід знаходять тільки на дотик. Дуже філософський атракціон.
У Люцерні знаходиться однойменне озеро. На тлі видніється Альп, воно, в поєднанні з приємним міським пейзажем, явно не залишить вас байдужими.
Поїхавши туром до Швейцарії зі Львова, не дивуйтеся, зустрівши в Люцерні пам'ятник Льву. У 1820-х роках його, що перевершує справжні розміри тварини, вирізали в скелі. Пам'ятник аллегорічен - він символізує хоробрість гвардійців, які залишилися вірними королю Людовику XVI. Пам'ятник глибоко трагічний - лев помирає, пронизаний стрілою. Біля пам'ятника розташований оглядовий майданчик, але близько підійти до Лева не можна - прямо перед скелею знаходиться озерце з сумували фонтаном.
Про палаючих турах до Швейцарії зі Львова ви можете прочитати на нашому сайті; тут же - купити зі знижкою тури до Швейцарії.