Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


відпочинок в Португалії ціни зі Львова

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Добре відомий закон економіки про циклічність у розвитку описує не тільки економічні реалії. Швидше, навпаки: економісти, спостерігаючи за природою будь-якого живого, взяли його і наклали на свої економічні реалії. Пожвавлення - кульмінація - занепад - дно - пожвавлення ... На португальської вулиці найбільше свято (і точка найвищого підйому) спостерігався в епоху географічних відкриттів і збігся з століттям чудесного Відродження. Звичайно, країна, перебуваючи у своєму зеніті в період Ренесансу, не могла не увібрати його в себе цілком, перепрочесть, перепрошити і видати на-гора свій власний Ренесанс, з португальським присмаком. І ім'я йому - мануеліно.

Якщо ви хочете відпочити в Португалії та насолодитися мистецтвом по-португальськи, вам слід відправитися на північний захід від Лісабона, в місто Синтра. У двадцяти кілометрах від європейської столиці в місті з 30-тисячним населенням підпирають португальське небо вежі Замку маврів, Національного палацу Сінтри і просто чудесного палацу Пена. От тільки не шукайте в Синтре європейської готики: замість стрілчастих вікон і вузьких арок ви побачите круглі зубчасті башточки і невагомі аркади. Чудеса Португалії: як би Європа і як би трохи привезеної Васко да Гама Азії. Стіни замкових веж радують поєднанням жовтого, червоного, коричневого та сірого кольорів. Куполи, башточки, балкони наштовхують на думку про Середньовіччя, і наштовхують даремно: замок був побудований в дев'ятнадцятому столітті. Зате така його відносно невелика історія в неповних два століття дозволяє побачити дійсно автентичне внутрішнє оздоблення - крісла, паласи, ліжка, каміни, фарфор, паркет салонні дивани, мережива скатертин, вирізані з дерева та іншу домашню палацову атрибутику. Це і є мануеліно, відродження по-португальськи.
Людина, зводив палац, напевно любив вид на воду: з вікон Піни видно океан (до нього, до речі, прокладена трамвайна лінія: створюється ілюзія, що рейки стосуються самої води). Завдяки близькості до океану Синтра є популярним місцем відпочинку. Саме через неї їдуть на мис Рок, саму західну точку Євразії.
Насправді дивно, як все пов'язано з усім. Португальське Відродження має кобальтовий колір. Кобальтовий - бо саме контраст кобальту і білизни є основним прийомом азулежу, національної кахельної португальської плитки. Азулежу облицьовували палаци, церкви, будинки знаті. Тому вдома в Португалії морського кольору. Вірніше, кольору океану. Атлантичного, зрозуміло.
У передмістях Сінтри дивляться Палац Монсеррат і монастир капуцинів. На відпочинку в Португалії зі Львова в 2019 році ви теж зможете їх побачити. Дізнайтеся, коли відбувається виліт зі Львова до Португалії, особливості сімейного відпочинку по-португальськи, де краще відпочити в Португалії зі Львова, яка ціна на відпочинок, бронюйте авіаквитки і вирушайте швидше до Португалії!