Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


турагентство Львів Португалія

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Щоб дізнатися душу Угорщини, дивляться виконання чардашу, національного танцю, - з кружлянням багатошарової спідниці навколо партнерів, кокетливого нахилу пір'їнки на капелюсі молодої людини в парі. Щоб дізнатися Португалію, слухають фаду.

Є такі слова, які не можна перевести ні на яку мову; при переведенні його замінюють приблизними словом. Турецьке «Мактуб» перекладають як «повинно трапитися», італійське «перці» як «навіщо», але для будь-якого турка і для будь-якого італійця, відповідно, ці слова означають набагато більше. У португальською мовою таким неперекладним словом є фаду. Це одночасно доля і сповідь, і міський романс. Фаду висловлює ностальгію, самотність, смуток і, звичайно, любов. Фаду виконується під акомпанемент гітари і в цій музиці хороша видна межа між португальським меланхолійним характером і пристрасним іспанським. Фаду - це гордість Португалії.
За цією музикою зі Львова в Португалії вирушайте в ресторани Лісабона і Коїмбри і casa do fadu - «будинку фаду». Під фаду не їдять - під неї сумують. Вона навіть включена в список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Фаду виповнюється португальською мовою, але нехай вас це аніскільки не лякає: пісні про смуток говорять мовою серця, а не слів.
Друге, що є у португальців і чого немає ні в кого іншого, - азулежу. Це така квадратна плитка, якою облицьовані португальські палаци і будинки. Спочатку вона прийшла з арабських країн і основним її мотивом були зірки. Азулежу виконувалася в синьому та білому кольорі, пізніше і мотиви, і фарби урізноманітнити. Керамічна плитка кольору океану - це найкращий сувенір з Португалії (якщо вам не до душі портвейн і мадера - ще дві португальські гордості).
У Португалії легко піддатися меланхолії і ностальгії. Вона сумує про колишню могутність і славу морської володарки, про свої мореплавців; вона дивиться сумними очима мулатки в небо, що відбивається в океані, або вважає хвилі океану, який ще винесе до її берегів не одну перлову нитку.
Розпитайте у Львові в турфірмах про Португалію, туроператори розкажуть вам про ціни зі Львова до Португалії, авіаквитки в туристичних агентствах зі Львова до Португалії ви можете бронювати вже зараз.