Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Львів Португалія автобус зі Львова

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Незважаючи на відносно невелику площу Португалії, на одноманітність її кордонів - Іспанія і Атлантичне море, - в країні виділяють кілька туристичних регіонів і напрямів, які ви можете освоїти, замовивши тур зі Львова до Португалії.

Крім поїздок на кращі футбольні матчі, в Португалію їздять на океанські пляжі, в паломництва, на огляд визначних пам'яток. Культура цієї країни відрізняється від загальноєвропейської, що залучає для поїздок до Португалії зі Львова та з усього світу щорічно 10 мільйонів туристів.
У північну частину центральної Португалії їдуть вивчати історію, відбиту в архітектурі та містобудуванні. Тут же милуються заповідної португальської природою, а взимку катаються на лижах. Місто Фатіма, католицький паломницький центр, знаходиться теж у північному регіоні країни.
Південь центральній Португалії - це район, де розташовується Лісабон, столиця держави. Лісабон по праву вважається серцем Португалії - політичним, економічним і культурним. Ця частина країни - мекка для поціновувачів елітного пляжного відпочинку.
Мабуть, найпопулярніше туристичне напрямок зі Львова до Португалії - це південна частина держави. Регіон носить назву Алгарве. Його основна визначна пам'ятка - пляжі. У цьому ж напрямку їдуть, щоб подивитися історичні пам'ятки міст Фару, Тавіра, Бежа. Фортеця Сагріш знаходиться тут же.
У якій би регіон Португалії ви не потрапили, по цій країні зручно переміщатися: транспортною інфраструктурою португальці пишаються не менше, ніж футболом. До слова, в Португалію зі Львова можна дістатися автобусом, на авто, поїздом, літаком і на кораблі.
Португальців називають доброзичливими і гостинними людьми. Вони трохи консервативні і суворо дотримуються свої традиції - національну португальську музику, фаду, в акомпанементі струнних ви можете почути в місцевих ресторанах.
Португальці життєрадісні і обдаровані почуттям гумору. Вони цінують тактовність і хороші манери.
У Португалії вас нагодують найсмачнішою рибою і запропонують національне спиртне - портвейн і мадеру (ціна портвейну - від 3 до 30 дол, мадери - від 16 євро).
Найчудовіше, що можна привезти з Португалії в якості сувеніра, - азулежу. Це така розписна керамічна плиточка (приблизно 14/14 см). Спочатку азулежу облицьовували палаци, пізніше - і звичайні міські будівлі. Рослинний, тваринний, геометричний і глибоко символічний орнамент португальської національної кахельної живопису допоможе вам підібрати сувенір на будь-який смак і привезти його, відправившись зі Львова до Португалії туром вже в 2019 році. Ціни на тури дивіться на нашому сайті.