Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


літаком зі Львова в Португалію

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Столиця Португалії, Лісабон, це її найбільше місто, її культурний і туристичний центр. Лісабон знаходиться в історично збагаченої частині Португалії; і сам він багатий пам'ятками і цікавинками. Літаком зі Львова до Португалії можна долетіти до Лісабона безпосередньо.

Виходу до Атлантики у міста немає: до океану добиратися хвилин 40, зате в самому Лісабоні перебувати важлива водна артерія - річка Тежу. А з її поромної станції якраз і можна дістатися до океану. Над Тежу «висить» найдовший міст Європи - «Васко да Гама». Його довжина - 17 км. Цей район Лісабона ніби зроблений з зеленого скла. На набережній ви побачите Монумент першовідкривачам, якими так пишаються португальці: найвідоміший монастир Лісабона, до речі, побудований на гроші від прянощів, виручених в Індії в великий для Португалії століття географічних відкриттів.
Райони португальської столиці, різні за рівнем життя, архітектурному достатку і часу забудови, з'єднуються між собою трамвайними лініями. Трамваї - це місцева визначна пам'ятка Лісабона і зручний спосіб пересування по місту. Вулиці столиці суцільно мають кам'яний покрив, місто відрізняється ландшафтним різноманіттям, а трамваї згладжують незручності подолання довгих дистанцій від однієї пам'ятки до іншої. До речі, Лісабонську метро визнано одним з 50 найкрасивіших у світі. Не забудьте на ньому прокататися!
У Лісабоні багато оглядових майданчиків, щоб до них дістатися користуються фунікулерами. На одну з них, на площі Россіо, піднімаються навіть ліфтом, який стоїть в Лісабоні з 1902 року і підіймає для трирівневого огляду визначних пам'яток столиці всіх охочих.
У центрі культурне життя зосереджена навколо трьох центральних вулиць, кількох площ. Тут можна побачити схоже на традиційне європейське будівлю Національного театру, фонтани і статуї. Плитка на головній площі міста викладена хвилями - щоб моряки, повернувшись з плавання, швидко могли відновити вестибулярний апарат, споглядаючи краси рідного Лісабона.
Гуляючи по Лісабону, уважно дивіться під ноги - щоб не обійти стороною карту світу. І по боках - щоб палаци, базиліки, собори, замки і монастир не сховалися від вас.
Дізнатися про ціну авіаперельоту зі Львова до Португалії в 2019 році, про умови вильоту, ви можете вже зараз.