Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


гарячі тури в Португалію зі Львова

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Порту - це португальське місто, який б'ється за першість з Лісабоном; північна столиця Португалії.

Порту виразно з тих місць, які володіють харизмою. Він революційний за своєю суттю, навіть строптів. Порту прославився завдяки портвейну, пережив взяття Наполеоном, зберігши вигляд старого міста. Він стоїть річці Дору, яка виводить його до Атлантичного узбережжя: до океану з Порту їхати 20 хвилин.
Історичний центр другого за значущістю міста Португалії називається Рібейра. Він розташований на правому березі Дору. Історичний Порту відомий красотами Церкви духовенства, Палацом єпископа, мостом Луїса І, золотим оздобленням церкви францисканців. Тут голоси чайок звучать в унісон зі дзвонами дзвонів, а бароко, продовжуючи Середньовіччя, мирно уживається з гофрованим залізом, національної кольоровою плиткою азулежу, утворюючи на березі Дори хитре і, на перший погляд, безладне, сплетіння дахів, веж, кам'яних склепінь, стежок, по-неаполітанські звисає з вікон білизни.
Багато будинків в Порту представляють сумне видовище через свою занедбаності. Місто потребує реконструкції, але він чарівний в своєму ігноруванні правил пристойності - «бути красивим і доглянутим». Може, ви пам'ятаєте, пілот Екзюпері в «Планеті людей» якось потрапив в один будинок на нічліг. Будинок був схожий на фортецю, але в ньому все застаріло. Однак його запустіння було привабливим. Там нічого не чинили, але дбали про чистоту. У вікна заглядали дерева, в паркетній підлозі була дірка, де мирно жили гадюки. Диким садом назвав Екзюпері цей дивовижний будинок-оазис в Аргентині, і таким оазисом є чудовий древній Порто на океанському березі, де квартали називають островами, де пахне тріскою і сардинами, а деякі будинки мають лише фасади.
Купити путівки до Португалії зі Львова, довідатися про ціни на поїздку, авіаквитки і путівки на двох ви можете на нашому сайті. Купити зі знижкою путівку до Португалії, знайти гарячу путівку зі Львова до Португалії в 2019 році ви можете, скориставшись послугами нашої турфірми.