Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


ціни на тури Львів Португалія

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Португалія - це перша в світі країна, у якої з'явилися колонії. Сталося це ще в епоху відродження, потім Португалія сама виявлялася підвладній - то Іспанії, то Великобританії. Сьогодні, будучи незалежною європейською державою, вона запановує і на континенті, і в океані: Азорські острови і Мадейра є португальської територією. Тури в Португалію зі Львова часто купують саме в цьому напрямку. З авіаквитками до островів з континентальної Португалії можна дістатися за 2.5 години.

Острови широко популярні серед туристів - шанувальників якісного відпочинку за високу ціну. Будучи одночасно європейської (територіально) і тропічної (кліматично) зоною, острови надихають своєю рослинністю, вічної весни (температурний режим: літо - до 26 градусів, зима - 16-18), місцевим фруктово-ягідним достатком (тут вирощують і продають манго, папайю , ківі, ананаси, маракуйю, вже не кажучи про банани) і купанням в теплому перебігу Гольфстріму. Мадейру називають ботанічним садом, на ній шукали спокою і натхнення Агата Крісті, Уїнстон Черчілль, Маргарет Тетчер, Бернард Шоу, приїжджаючи сюди в тур на вихідні, для творчості або сімейного відпочинку.
Від Португалії Мадейрі дісталася національна відрада - плитка азурежу: нею тут теж облицьований частина будівель. Мадейра, в свою чергу, прославила Португалію золотим вином - мадерою.
Мадера настоюється на сонці. Колись, подорожуючи в бочках по морю, вона, не заставши адресата в живих, поверталася назад. Зігріта сонцем, мадера набувала інший смак, на що звернули увагу винороби. Сьогодні її зігрівають сонячними променями до 30-50 градусів, чого б не винесло ніяке сухе вино. А мадері тепло тільки на користь.
Пляжі на острові, прямо скажемо, специфічні: вони утворені вулканічною породою. На піску ніжаться недалеко від Мадейри - хоча б на острові Порто-Санто.
Або відправляються на Азорські острови - там пляжний ландшафт більш різноманітний.
Усе про турах зі Львова до Португалії ви можете дізнатися на нашому сайті; гарячі тури зі Львова до Португалії, ціни на тури 2019 - є у нас на сайті, тому купити тур до Португалії зі Львова ви можете вже зараз.