Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Португалія: тури в Португалію. Відпочинок в Португалії. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Португалію - пишіть нам вже зараз

     Дивно, як така, відносно невелика країна як Португалія, може вміщати собі стільки різноманітних і дивних місць для яскравого і незабутнього відпочинку. Тури до Португалії обіцяють стати незабутнім рядком у Вашій пам'яті, адже відпочинок - це не тільки чисті й фантастичні пляжі біля узбережжя океану, це ще й гарні, несхожі один на одного міста і села, це безліч історичних пам'ятників і красивих споруд, які Ви отримаєте можливість оглянути, здійснивши тури. Незабутній і дивно яскравий відпочинок в Португалії можна провести в будь-яку пору року, але більш популярні тури навесні і восени, коли в Португалії досить приваблива погода для проведення відпочинку. 

готелі Португалії перша лінія

    Щоб замовити тури в Португалію, достатньо звернутися до турагентства Бі Тревел, де Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, які тури краще всього замовити і рекомендації, як провести відпочинок в Португалії на всі 100%! Відпочивайте яскраво, будь завжди на хвилі щастя і задоволення, здійснюючи тури до Португалії!

 

 тури все включено Португалія

Продаємо тури в Португалію по всій Україні

 

замовити турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Австрії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Португалію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Португалії.

 


Гарячі путівки і тури в Португалію  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Екскурсійні тури до Португалії - унікальна можливість здійснити подорож у колись могутнє королівство, яке володіло величезними колоніями по всьому світу, а сьогодні Португалія є чудовим місцем для відпочинку. Дуже цікавими стануть для Вас автобусні тури, адже тут розташовані найбільші культурні та мистецькі центри, наприклад, найстаріший акведук Агуа та Прата, колишня столиця Авішской династії Евора, палаци графів Кадавал, Башту, Мануела, церкви Сан Франціcко, Іоана Хрестителя, галерея Даш Дамаш. Чудовим місцем для відпочинку в Португалії є острів Мадейра - справжній райський куточок. Також в будь-якому іншому куточку Португалії відпочинок зачарує Вас своєю вишуканою місцевою кухнею, знаменитими винами, чистісіньким морським повітрям, великою кількістю квітів і зелені-все це зробить Ваш відпочинок в Португалії незабутнім і зачаровує! У нас на сайті Ви знайдете найкращі тури - автобусні тури, пляжний відпочинок в Португалії, екскурсійні тури, завдяки чому кожен може вибрати відпочинок в Португалії на свій смак.

тури в Португалію Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81