Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

відпочинок в Польщі ціни зі Львова

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Туристично цікавим регіоном Польщі є Нижньосілезького воєводства. Воно знаходиться на південному заході країни, якщо їхати на відпочинок до Польщі зі Львова, і примітно найбільшим на одиницю площі скупченням замків, палаців, резиденцій і вілл в Європі. Де краще відпочити в Польщі? - Нижню Сілезію називають долиною палаців і садів. А в її «столицю», Вроцлав, стабільно і регулярно возять екскурсії і відбуваються вильоти зі Львова.

Вроцлаву пощастило же не бути зруйнованим німецькими військами в Другу світову війну. Пощастило з простої причини - Вроцлав став польським вже після війни, до цього він був саме німецьким. Міська архітектура, особливо, забудова центру - яскравими невисокими будиночками, цегляними костелами - скаже вам про це. Це місто називали квіткою Європи, в Середні століття він змагався з Прагою за значимістю. Сьогодні це четвертий за величиною місто в Польщі, місто, повне таємниць, загадок і незвичайних артефактів.
Якщо ви прибули до Вроцлава на поїзді, пройдіться по третій платформі. Ідіть акуратно, оскільки десь там знаходиться вмурована меморіальна плита: тут загинув польський актор Збіднев Цимбульскій. Частина зйомок фільму нібито проходила в районі готелю «Монополь», відомого своїми постояльцями. Так, саме в «Монополію» зупинявся Гітлер, за його наказом навіть був прибудований балкон для проголошення промов. Його ви можете побачити на фасаді готелю і сьогодні. До речі, саме з цього балкона пускав своїх голубів миру Пабло Пікассо: якийсь час художник жив у Вроцлаві, малював голубів і дарував їх вроцлавцам. Мудрий іспанець малював симпатичним чорнилом, так що спекулювати його малюнками і, вже тим більше, заробити жителям Вроцлава на них не вийшло.
Вроцлав називають містом ста мостів, його люблять за танцующе-співаючі кольорові фонтани. Сімейний відпочинок в Польщі з авіаквитками зі Львова люблять проводити у вроцлавському зоопарку. Але, якби міста мали візитні картки, на вроцлавської був би намальований гном.
Гноми ховаються у Вроцлаві повсюдно. Маленькі бронзові фігурки - з книгами, картами, телескопами та іншою атрибутикою, - за деревами, на стовпах, під будинками, на площах - гноми всюди. Вони пропадають, але армія їх множиться, і, напевно, в 2019 році їх стане ще більше. Гноми відзначені на карті, яку продають у сувенірних крамницях міста. Гномів називають «краснолюдки» і ставляться до них шанобливо: намагаються не наступати і не докучати увагою.
Гноми, як це не дивно, є символом позбавлення від Країни рад: в соціалістичній Польщі жив такий собі Майор, який малював гномів на вулицях Вроцлава. Гноми - замість слів «геть, радянська влада» (колись нібито милі створіння прийшли з річки Одра і наповнили місто своїм невидимим існуванням).
Дізнайтеся, скільки коштує відпочинок в Польщі зі Львова в 2019 році, а відвідування Вроцлава виправдовує цю ціну, не сумнівайтеся!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81