Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

турагентство Львів Польща

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Польща, правильніше сказати, Республіка Польща, Річ Посполита, це країна з нескінченним потоком туристів. Багато хто їде через неї транзитом в західну Європу - зі Львова до Польщі, а потім до Німеччини, Чехії. Але не помиляються мандрівники, цілеспрямовано і цілком присвятили вихідні або відпустку чудовій країні, з морем, термальними джерелами і гірськолижними курортами, замками та середньовічної міською архітектурою.

У «трімясто» - Гданськ, Гдиня, Сопот - туристичні агентства радять їхати милуватися німецької архітектурою і мочити ноги в Балтійському морі (подорож до Польщі зі Львова того вартий!). До речі сказати, море, хоч і будучи холодним, радує туристів бірюзовим відливом води і відсутністю запаху водоростей. Виходить, ідеальне місце для дихальних вправ.
Поляки, вам скажуть в будь турфірмі Львова, - це нація, по-перше, з високим ступенем патріотизму, по-друге, глибоко стурбована культурою і здоров'ям. Так, на вулицях польських міст встановлені пальники, біля яких гріються в зимовий холод. Маса різних спортивних змагань, забігів, велокросів в Польщі (зі Львова учасники в них беруть постійну участь) проводиться регулярно, як і змагань для гірських лижників.
Польська частина Карпат, Татри, це, в основному, скелясті гори середньої висоти. Основний гірськолижний курорт Польщі - Закопане. Туристичні фірми Львова в Польщі люблять рекомендувати Татри, які, ще й будучи заповідною зоною, дивовижні своєю природною красою. У всякому разі, якщо ви любите українські Карпати (а як їх можна не любити), то Закопане, розвідки заради, теж варто відвідати. Поляки здивують хорошим сервісом і помірними цінами.
За архітектурою їздять до Кракова, туроператори «Львів Польща» радять відвідати місто, схожий на казковий: будиночками, площами, костелами, кольоровими плиточками і парками. Краків довгий час був столицею Польщі; сьогоднішнє серце Польщі, Варшава, це, скоріше, бізнес-центр Республіки. Хоча туристи, спрямовані різними турагентствами зі Львова до Польщі, звичайно, її наповнюють так само інтенсивно, як і Краків.
Варшава - це місто бізнесу і туризму. Найбільший польське місто, де розростаються бізнес-центри і гілки метро. Місто свободи і творчості. Варшава під час 2 Світової війни втратила 60 відсотків історичної спадщини, але зусиллями поляків була відбудована (проте досі в місті є «поранені» будинку, зі слідами куль і бомбардування - в бідному районі за Віслою). Коли будете тримати в руках карту Варшави, зверніть увагу на назви вулиць - Львівська, Корсіканська, Полунична, - районів: Прага, Італія.
Замовляйте авіаквитки до Польщі в турфірмах Львова, щоб побачити її на власні очі.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81