Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Львів Польща автобус зі Львова

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Європа для співвітчизника зазвичай починається відрізком Львів - Польща. Тури на увазі відвідування гірськолижних курортів, історичних центрів, відпочинок на Балтійському морі і, звичайно, польської столиці.

Варшаву не відносять ні до стародавніх містах, ні до перлів або алмазам Європи. Її лають за хмарочоси та офісні центри - як усі столиці - і позаочі прозивають «бізнес-леді».
Просто Варшаву слід любити нема за історичний центр (хоча він в ній теж є - Старе місто; і хто взагалі сказав, що захоплюватися потрібно тільки старим?). Варшава - це красива дівчина, занадто гарна, щоб сусіди могли пройти мимо. 60 відсотків міста зруйновано за наказом Гітлера. У центрі міста - ще один шрам, тепер вже від іншого сусіда: сталінський шпиль з годинником підноситься над палацом культури. Архітектура Варшави на багатьох фасадах будинків і вулицях поміняла довоєнні слова класицизм, готика на поствоєнній соцреалізм. Поїздка до Польщі зі Львова вам наочно це продемонструє.
Але потрібно віддати полякам належне: це нація з найвищим рівнем самосвідомості та відданості своїй батьківщині. В рамках відновлення польської столиці в другій половині ХХ століття тут збудовані середньовічні квартали; зруйновані колони і палаци - відтворені. Погодьтеся, якщо місто, практично повністю перетворений на попіл, відновився, немов горезвісна птах Фенікс, значить, це живе місто, духовно багатий і сильний своїм національним духом. Варшава варто відвідування в рамках туру зі Львова до Польщі на автобусі або авто хоча б приклад заради.
Через Варшаву протікає Вісла. Кажуть, колись рибалки зловили в ній сирену. Якщо ви пам'ятаєте, сирена - це таке міфологічне істота, яка божественно добре співає, ніж приваблює і зводить з розуму слухачів. Сирена - це, фактично, прообраз русалки. Саме так вона і відображена у варшавській статуї: рибалки, зачаровані красою своєї здобичі, відпустили її і попросили оберігати Варшаву.
Варшава любить кутатися в тумани, плакати дощами і наспівувати свої, варшавські, мелодії. Старе місто сьогодні охороняється ЮНЕСКО. Його червона черепиця, пухнасті зелені крони дерев на березі Вісли, танцюючі фонтани, шпилі костелів і мармурові, ліпні фасади зі святими в нішах, що світяться мости, стадіон у вогнях, чистота вулиць залучають до Варшави тисячі туристів. З Варшави починається Польща. Щоб побачити її в 2019 році, вже зараз цікавтеся питанням «Львів - Польща ціна», бронюйте готелі і не зволікайте з подорожжю!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81