Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

літаком зі Львова в Польщу

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Подорожі часто здійснюються за географічним принципом: їдуть за конкретною пам'яткою, розташованої в конкретній місцевості; туди, куди зручніше, куди є авіаквиток, куди можна дістатися автобусом чи авто. Досить зручно, не посперечаєшся. Однак, з метою експерименту, можна спробувати й інший принцип: скажімо, їхати слідом за кимось. І поїздка до Польщі - ідеально підходить для такого експерименту: територія держави, по-перше, невелика, по-друге, Польща є транспортно розвиненою країною, по-третє, і без чого б експеримент абсолютно не мав сенсу, Польща багата персоналіями, слідом за якими можна їхати. Отже, навіщо вчиняти авіапереліт «Львів - Польща», або Люди, якими пишаються поляки.

Безумовно, Іван-Павло ІІ, перший в історії католицької церкви слов'янський Папа Римський, нині канонізований і височайше шанований, обожнюваний християнським світом за свою скромність, душевну простоту, всепрощаюче серце. Саме він став першим Папою, якого перестали носити в паланкіні. Це - Папа Римський, який просив вибачення за провини католицької церкви, за інквізицію і переслідування вчених, Папа, покровительствовавший молоді. Канонізація ще більше сприяла поширенню пам'ятників, меморіальних знаків на його честь по всій Польщі. Іван-Павло ІІ довгий час жив, навчався в Польщі, в Ягеллонському університеті, тому Краків - це місто, безпосередньо пов'язаний з його ім'ям. До речі, прилетівши літаком зі Львова до Польщі, зробивши посадку в Кракові, не дивуйтеся: аеропорт носить ім'я Івана-Павла ІІ.
Більше цікавитеся точними науками? Вперед за Миколою Коперником, творцем сучасної астрономії, ученим, обосновавшим геліоцентричну систему. Він жив у красивому польському місті Торунь, польській столиці пряників і цегляної архітектури.
Ще один відомий польський учений - єдина жінка, яка удостоїлася Нобелівської премії в галузі фізики і хімії, Марія Склодовська-Кюрі. Вона народилася у Варшаві, але не могла вступити до Варшавський університет по бідності і в силу слабкості своєї статі. Навчалася у Франції, де і жила. Разом з чоловіком відкрила радій і полоній, досліджувала радіацію ціною власного життя.
Польща багата письменниками: Адам Міцкевич, Генрик Сенкевич (автор романів «Куди йдеш», «Вогнем і мечем», нобелівський лауреат; похований у Варшаві); Вєслава Шимборська теж нобелівський лауреат, народилася недалеко від Познані, похована в Кракові, поетеса і публіцист; в Кракові також знаходиться могила ще одного відомого польського письменника і нобелівського лауреата, Чеслава Мілоша.
Звичайно, і, зрозуміло, Фредерік Шопен, польський композитор, піаніст-віртуоз. Його пам'ять можна вшанувати у Варшаві. Для цього достатньо, по-перше, включити добірку його мелодій для фортепіано, а потім забронювати авіа та зробити переліт Львів - Польща. Опинитеся в аеропорту Варшави, і 2019 запам'ятається для вас вальсом Шопена!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81