Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Недорогий відпочинок у ОАЕ. Недорогі тури, путівки з дітьми. Арабські Емірати

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в ОАЕ по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в ОАЕ. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на ОАЕ, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на ОАЕ. 

 Гарячі путівки і тури на ОАЕ  всі пропозиції

Відпочинок на ОАЕ. Переглянути всі

путівки в оае курорти оае готелі оае
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Об'єднані Арабські Емірати користуються у туристів надзвичайною популярністю. Сюди прагнуть відпочиваючі з усіх куточків планети. Передусім тому, що тут особливий, "пляжний" клімат, непередавана своєрідність місцевої природи, висококласний сервіс. Крім того коштує поїздка в ОАЭ недорого. Емірати розташовані на березі Персидської затоки, і лише один з них - Фуджейра - поблизу Індійського океану. Сонце, море, ласкавий пісок, всілякі водні розваги і атракціони - найкраща терапія від накопиченої трудової і життєвої втоми. А оскільки вітчизняні туроператори працюють досить активно по організації подорожей в цю країну, і у них діють гнучкі системи знижок - недорогий відпочинок в ОАЭ цілком реальний.
 
Туристам в еміратах завжди раді. Правила перебування тут досить прості. У готелях до послуг гостей - усі необхідні зручності, причому, якісний сервіс надають як елітні готелі, так і недорогі. Тури в ОАЭ дійсно стають поїздкою у світ комфорту і екзотичного відпочинку.  Ще одна особливість відвідування цієї арабської держави - можливість придбати дешеві і якісні товари у безмитних бутиках Дубай. А щоб ваш шопінг був не лише корисним, але і захоплюючим, хазяї влаштовують театралізовані вистави.  Завжди маючи в розпорядженні відповідні варіанти придбати в туристичній фірмі недорогі гарячі путівки в ОАЭ, ви не лише приємно відпочинете але й заощадите засоби при купівлі необхідних для вас речей.
 
У Еміратах можна захоплююче провести і сімейний відпочинок. Інтереси дітей тут постійно враховують. Це дитяче меню і дитячі стільчики в ресторанах, здорова, різноманітна і завжди свіжа їжа, а також ціла індустрія розважальних закладів для дітей: захоплюючі атракціони аквапарків, велетенські акваріуми з дивовижними глибоководними рибами. А чого варта для вашого малюка прогулянка на верблюді! Відпочити в ОАЭ недорого з дітьми завжди можливо ще й тому, що сім'я для жителів Аравійського півострова - це святе. Особлива увага і опіка з їх боку вашій дитині забезпечені. Крім того у туроператорів є привабливі знижки для охочих присвятити країні пісків і бірюзових морських просторів свій сімейний відпочинок. 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81