Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

гарячі тури в ОАЕ зі Львова

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Компанії, які продають путівки в ОАЕ з м. Львів, обов'язково перед поїздкою проводять інструктаж про те, чого краще не робити в цій країні. Не дивлячись на те, що місцеві жителі звикли до величезної кількості туристів, своїх законів вони дотримуються дуже суворо. Тим більше, якщо йдеться про традиції релігійного плану. Купуючи авіаквитки в мусульманську країну, необхідно попередньо себе налаштувати на те, що належить стикатися із зовсім іншим світом. Цей принцип добре знають бізнесмени, які тісно співпрацюють з партнерами з ОАЕ. Туристам такі знання теж не завадять.

По-перше, необхідно шанобливо ставитися до релігійних ритуалів жителів ОАЕ. Не варто забувати, що моляться вони п'ять разів на день. При чому, якщо роблять це там, де їх застав сповіщальний сигнал з мечеті. Люди, які купують путівки в ОАЕ зі Львова ні в якому разі не повинні якось неадекватно реагувати на цей факт. Ні в якому разі не варто діставати відео або фотокамеру для того, щоб закарбувати мусульманина, котрий молиться. Закінчитися це може не дуже добре. Поїздка в ОАЕ зі Львова 2019 виявиться більш вдалою, якщо Ви не будете відвідувати святі місця в дуже відвертому одязі. Намагайтеся не коментувати стиль життя мусульман, їхні звичаї, стиль одягу жінок та інші моменти, які не зовсім відповідають нашим уявленням.
Якщо Вам пощастило купити зі знижкою путівку в ОАЕ, то обов'язково при прощанні і зустрічі зі знайомими арабами обмінюйтеся рукостисканнями. У їхньому розумінні - це свідчення глибокої поваги. Якщо людина Вам особливо дорога, то в цьому процесі повинні бути задіяні обидві руки.
Якщо Ви придбали путівки в ОАЕ на двох, то намагайтеся не занадто відверто вести себе в публічних місцях. Це може бути розцінено як неповага до місцевих жителів, які не звикли виставляти свої почуття на загальний огляд.
Гарячі путівки в ОАЕ зі Львова продаються не тільки в столицю - Дубаї. У Вас є можливість дізнатися більше про те, як живуть у селі. Тут національні традиції зберігаються особливо ретельно. Гостю обов'язково запропонують чай, каву або який-небудь прохолодний напій. Гаряча путівка в ОАЕ зі Львова - це можливість насолодитися місцевим колоритом. Для того, щоб не зіпсувати собі відпочинок, краще не відмовлятися від того, що пропонують Вам гостинні господарі. Такий жест може бути сприйнятий як неповага або навіть образа. Беруть араби їжу і напої, використовуючи виключно праву руку. Якщо врахувати всі ці моменти, то ціни на путівку в ОАЕ зі Львова здаються цілком виправданими.
 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81