Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Туроператор по Китаї. Тури до Китаю від туроператорів. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Китай по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів в Китай. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Китай, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Китаї. 

 Гарячі путівки і тури в Китай  всі пропозиції

Відпочинок в Китаї. Переглянути всі

путівки в китай курорти китаю готелі китая
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Китай дуже перспективна країна для туризму. Особливо цікавою вона стала останнім часом для сучасних туристів, вихідців з країн СНД. Природні контрасти Китаю, маса шумних і таємничих міст, величезна купа легенд, повістей і загадок пов'язаних з цією прекрасною країною, можуть стати відмінним приводом для частих подорожей сюди. Туроператори України по Китаю організовують масу різних турів. Наприклад, чого тільки варта подорож по пустелі Гобі. Або ж захоплюючий тур з підняттям на вершину Евересту. Сучасний туристичний оператор по Китаю, може також без проблем організувати пішу прогулянку по Великій Китайській стіні - візитній картці Китаю і усієї азіатської нації. Фантастичний Шанхай - це те  місто, в якому повинна побувати кожна людина, яка мріє побачити усі фарби і кольори світу в одному місці. Організувати відмінний відпочинок в Китаї, туроператор старається так, щоб клієнт міг максимально відчути усю колоритність і увесь смак цієї древньої і загадкової країни. У їх списках можна побачити усі пам'ятки Китаю, і турист який подорожуватиме по Китаю, не пропустить ні єдиного місця, яке треба відвідати. Українські туроператори по Китаю можуть запропонувати масу різних маршрутів, з відвідуванням різноманітних історичних, і не тільки, місць.
 
Запропонувати відвідати столицю Китаю - Пекін, вам повинен будь-який туроператор по Китаю. Це місто не може бути забуте тими, хто там побував, величезні будівлі, маса народу і, звичайно ж, азіатський дух там витає як ніде більше. Ця країна стала однією з самих відвідуваних в останньому десятилітті, це не змогли не помітити туроператори. Китай - колиска сучасного туризму. Одні тільки лікувальні тури в Китай, туроператори пропонують кожному, хто запитає їх про цю країну. Якщо ви бажаєте побачити справжню азіатську країну і відчути увесь дух Азії, ласкаво просимо в Китай. 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81